Знижка 35%!!!! Приємності!!!
![Знижка 35%!!!! Приємності!!! Знижка 35%!!!! Приємності!!!](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1600140076_3805464.jpg)
Знижка 35%!!!! Приємності!!!
Ну ж бо…Покарай мене солодко…
“Ось це екземпляр!” Подумала я, жадібно розглядаючи шикарного мужика за сусіднім столиком. Ех, якби я тільки знала, чим закінчиться цей вечір … Потрапити в за решітку, як найостанніша путана, потрапити під руку злому підполковнику, і довести його до безумства? Так, так, замовляли, це все моє, запакуйте, будь ласка! І як тільки я вирішила, що всі мої біди позаду, так в моєму житті відразу з’являється цей … цей. Упир! А підполковник то виявився у відставці, а нині дуже вдалий бізнесмен, як він мені посміхнувся, коли згадав … ну все, тепер точно відіграється! Ну що ж, я дівчинка не промах, так що бійтеся товаришу підполковник, ви у мене ще потанцюєте …СУВОРО 18 +, ВІДВЕРТІ СЦЕНИ І ГУМОР ГАРАНТУЮ.
iPDjyMMH
ur4risQc
Оригінал статті на Букнет: Знижка 35%!!!! Приємності!!!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.