Знижка 30% – Прірва між нами

Знижка 30% – Прірва між нами

Знижка 30% – Прірва між нами

Вітаю мої хороші!

Анотація: 

Життя будівельного магната Макса Горіна було схоже на часову петлю, в якій нічого не мінялося: робота, клуби, дівчата, і все це, вже давно не приносило задоволення, а навпаки, – затягувало в депресію. Потопаючи у власному пеклі, у момент безвиході чоловік зустрічає Катю, яка однією своєю присутністю змінює все навкруги, даруючи Горіну промінь світла у його темному царстві. Вони люди з різних світів з різними долями, між ними величезна прірва, зіткана з таємниць та секретів, і для того, аби отримати бажане, прийдеться багато пережити. Чи вийде в них бути разом?

Уривок для ознайомлення: 

Катя загубилася в часі та забула про нього, з головою поринувши у красу непідробної живої природи, яка навіть в спогляданні за нею дарувала внутрішній спокій. Енергетика від високого та густого лісу пронизувала своєю здатністю впливати на організм та на людську психіку, заспокоюючи розхитані нерви, і це було так магічно.

Коли срібний Мерседес зупинився на невеличкій галявині, що нічим не відрізнялася від попередніх, які вони зустрічали на своєму шляху, Катя вийшла з машини та декілька разів важко вдихнула та видихнула, насичуючи організм природнім та чистим киснем. Від такої практики в голові трохи запаморочилося, але ефект задоволення нікуди не подівся.

– Привезли в ліс – закопувати? – не то в грайливій, не то в колючій формі запитала дівчина свого настирного начальника, який саме виходив з автівки та так само вдихав чистий продукт фотосинтезу.

– Ні, у мене на тебе інші плани, – кліпнув оком та одягнув окуляри, цілеспрямовано направляючись до багажника – Не такі криваві, – додав згодом, розуміючи, що її словесні колючки вже увійшли в звичку та сприймаються як додатковий допінг.

Одним натиском кнопки, багажник відчинився та відкрив на світ божий свої скарби, а було там не мало.

– Прорахували все, підготувалися, – проговорила Катя, просканувавши вміст багажника, зрозумівши, що в ньому є все, що пригодиться для пікніка: покривало, корзина з їжею, і навіть ящик шампанського, що дивував своєю кількістю пляшок, ніби хтось збирався залишатися в лісі з ночівлею, та ще й на ранок похмелятися. Не було тільки палатки та спальних мішків. – Ніби до побачення готувалися, – додала згодом, зробивши свої висновки.

– Це і є побачення, – цілком серйозно подивився на дівчину після того, як витягнув корзину з наїдками та одну з пляшок, не забувши забрати й покривало.

Від подібних слів, Катя знітилася, швидко обдумуючи варіанти втечі на перед, яких взагалі не було, аніж власним ходом курсувати крізь високі дерева, відповідно росту моху, на схід. Серце пришвидшило власний ритм, викликаючи тахікардію та переживання. А все тому, що її, часом несерйозний начальник частіше шуткував, за що вона сприймала його легковажно, але зараз, кожне його слово сприймалося серйозно, цим і лякало.

– Я на нього не погоджувалася, – помінялася в обличчі та схрестила руки під грудьми, що відразу почали випирати двома горошинками, притягуючи погляд зголоднілого мисливця до себе.

Від такої його реакції, Каті прийшлося стати струнко та опустити руки униз, аби не натягуючись, футболка маскувала ефект без бюстгальтера.

– А тобі і не треба було, – звузив очі та відповів спокійно, ніби нічого такого, далі закрив багажник, замкнув автівку на центральний замок, а потім ухопивши дівчину за руку, поволік її за собою, бо так і читав у її очах: “Як би дати драла?”. – Ходімо, покажу тобі одне цікаве місце. Тобі повинно сподобатися.

 

Оригінал статті на Букнет: Знижка 30% – Прірва між нами

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Професори провідних ВНЗ світу збирають на систему «Безпечне небо» для України

Один з амбасадорів фандрейзингової платформи UNITED24 Тімоті Снайдер разом з чотирма колегами-професорами з різних університетів проводить збір коштів на систему ідентифікації повітряни

У Києві вітрини закликають слухати реґі-альбом на вірші Григорія Сковороди

Маркетплейс українських брендів «Всі. Свої»  разом із Харківським літературним музеєм презентували вітрини до дня народження українського мислителя Григорія Сковороди. Про це Читомо пов

Найкращі дитячі книжки 2023 року за версіями літературних критиків і читачів

2023 рік у дитячій літературі направду здивував: попри найпесимістичніші економічні прогнози та не найкращу статистику, галузь раптово зміцніла в інших аспектах. У чому саме та на які к

Американський словник назвав головне слово 2023 року

Укладачі американського словника Merriam Webster обрали головним словом 2023 року «автентичний» (authentic). Про це повідомили на сайті словника.
«Це термін про те, що ми думаємо, пишем

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"