Знижка 30% – Прірва між нами

Знижка 30% – Прірва між нами

Знижка 30% – Прірва між нами

Вітаю мої хороші!

Анотація: 

Життя будівельного магната Макса Горіна було схоже на часову петлю, в якій нічого не мінялося: робота, клуби, дівчата, і все це, вже давно не приносило задоволення, а навпаки, – затягувало в депресію. Потопаючи у власному пеклі, у момент безвиході чоловік зустрічає Катю, яка однією своєю присутністю змінює все навкруги, даруючи Горіну промінь світла у його темному царстві. Вони люди з різних світів з різними долями, між ними величезна прірва, зіткана з таємниць та секретів, і для того, аби отримати бажане, прийдеться багато пережити. Чи вийде в них бути разом?

Уривок для ознайомлення: 

Катя загубилася в часі та забула про нього, з головою поринувши у красу непідробної живої природи, яка навіть в спогляданні за нею дарувала внутрішній спокій. Енергетика від високого та густого лісу пронизувала своєю здатністю впливати на організм та на людську психіку, заспокоюючи розхитані нерви, і це було так магічно.

Коли срібний Мерседес зупинився на невеличкій галявині, що нічим не відрізнялася від попередніх, які вони зустрічали на своєму шляху, Катя вийшла з машини та декілька разів важко вдихнула та видихнула, насичуючи організм природнім та чистим киснем. Від такої практики в голові трохи запаморочилося, але ефект задоволення нікуди не подівся.

– Привезли в ліс – закопувати? – не то в грайливій, не то в колючій формі запитала дівчина свого настирного начальника, який саме виходив з автівки та так само вдихав чистий продукт фотосинтезу.

– Ні, у мене на тебе інші плани, – кліпнув оком та одягнув окуляри, цілеспрямовано направляючись до багажника – Не такі криваві, – додав згодом, розуміючи, що її словесні колючки вже увійшли в звичку та сприймаються як додатковий допінг.

Одним натиском кнопки, багажник відчинився та відкрив на світ божий свої скарби, а було там не мало.

– Прорахували все, підготувалися, – проговорила Катя, просканувавши вміст багажника, зрозумівши, що в ньому є все, що пригодиться для пікніка: покривало, корзина з їжею, і навіть ящик шампанського, що дивував своєю кількістю пляшок, ніби хтось збирався залишатися в лісі з ночівлею, та ще й на ранок похмелятися. Не було тільки палатки та спальних мішків. – Ніби до побачення готувалися, – додала згодом, зробивши свої висновки.

– Це і є побачення, – цілком серйозно подивився на дівчину після того, як витягнув корзину з наїдками та одну з пляшок, не забувши забрати й покривало.

Від подібних слів, Катя знітилася, швидко обдумуючи варіанти втечі на перед, яких взагалі не було, аніж власним ходом курсувати крізь високі дерева, відповідно росту моху, на схід. Серце пришвидшило власний ритм, викликаючи тахікардію та переживання. А все тому, що її, часом несерйозний начальник частіше шуткував, за що вона сприймала його легковажно, але зараз, кожне його слово сприймалося серйозно, цим і лякало.

– Я на нього не погоджувалася, – помінялася в обличчі та схрестила руки під грудьми, що відразу почали випирати двома горошинками, притягуючи погляд зголоднілого мисливця до себе.

Від такої його реакції, Каті прийшлося стати струнко та опустити руки униз, аби не натягуючись, футболка маскувала ефект без бюстгальтера.

– А тобі і не треба було, – звузив очі та відповів спокійно, ніби нічого такого, далі закрив багажник, замкнув автівку на центральний замок, а потім ухопивши дівчину за руку, поволік її за собою, бо так і читав у її очах: “Як би дати драла?”. – Ходімо, покажу тобі одне цікаве місце. Тобі повинно сподобатися.

 

Оригінал статті на Букнет: Знижка 30% – Прірва між нами

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

«Поезія Вільних»: 20 500 віршів про війну в Україні

«З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну понад 20 000 віршів про війну було подано на портал «Поезія Вільних» українськими та іноземними поетами.

На порталі вірші найвищого художнього

Колективна безвідповідальність: «Гроші від Гітлера» Радки Денемаркової

Радка Денемаркова. Гроші від Гітлера / переклад М. Севрукової – Комора, 2022

Літератури про Голокост здебільшого сконцентрована на тому, що відбувалося в концентраційних таборах. Здава

З нагоди 300-ліття: як Україна святкуватиме день народження Григорія Сковороди

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років із дня народження видатного українського філософа й поета Григорія Сковороди. Нехай росія «вітає» його обстрілом музею у Сковородинівці, повном

«Репортери без кордонів» проти ретрансляції телеканалів рф французькими супутниками

Правозахисна організація «Репортери без кордонів» (RSF) подала позов проти державного французького регулятора телерадіомовлення (ARCOM), який відмовився застосовувати будь-які заборони

Михайло Пасічник. «Ми заклали бомбу помсти…»

ПУТІН ПРОВОДИТЬ ОКУПАЦІЙНУ НАРАДУЦе не закІнчиться добром…Дивлюсь одні й ті ж самі ролики:Сидить у кріслі під гербомУдав – гіпнотизує кроликів…26 люте 2022БУЛЬБЕШНИК-САМОЗВАНЕЦЬГосподарник, батько? Ні,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"