Знижка 30% – Прірва між нами

Знижка 30% – Прірва між нами

Знижка 30% – Прірва між нами

Вітаю мої хороші!

Анотація: 

Життя будівельного магната Макса Горіна було схоже на часову петлю, в якій нічого не мінялося: робота, клуби, дівчата, і все це, вже давно не приносило задоволення, а навпаки, – затягувало в депресію. Потопаючи у власному пеклі, у момент безвиході чоловік зустрічає Катю, яка однією своєю присутністю змінює все навкруги, даруючи Горіну промінь світла у його темному царстві. Вони люди з різних світів з різними долями, між ними величезна прірва, зіткана з таємниць та секретів, і для того, аби отримати бажане, прийдеться багато пережити. Чи вийде в них бути разом?

Уривок для ознайомлення: 

Катя загубилася в часі та забула про нього, з головою поринувши у красу непідробної живої природи, яка навіть в спогляданні за нею дарувала внутрішній спокій. Енергетика від високого та густого лісу пронизувала своєю здатністю впливати на організм та на людську психіку, заспокоюючи розхитані нерви, і це було так магічно.

Коли срібний Мерседес зупинився на невеличкій галявині, що нічим не відрізнялася від попередніх, які вони зустрічали на своєму шляху, Катя вийшла з машини та декілька разів важко вдихнула та видихнула, насичуючи організм природнім та чистим киснем. Від такої практики в голові трохи запаморочилося, але ефект задоволення нікуди не подівся.

– Привезли в ліс – закопувати? – не то в грайливій, не то в колючій формі запитала дівчина свого настирного начальника, який саме виходив з автівки та так само вдихав чистий продукт фотосинтезу.

– Ні, у мене на тебе інші плани, – кліпнув оком та одягнув окуляри, цілеспрямовано направляючись до багажника – Не такі криваві, – додав згодом, розуміючи, що її словесні колючки вже увійшли в звичку та сприймаються як додатковий допінг.

Одним натиском кнопки, багажник відчинився та відкрив на світ божий свої скарби, а було там не мало.

– Прорахували все, підготувалися, – проговорила Катя, просканувавши вміст багажника, зрозумівши, що в ньому є все, що пригодиться для пікніка: покривало, корзина з їжею, і навіть ящик шампанського, що дивував своєю кількістю пляшок, ніби хтось збирався залишатися в лісі з ночівлею, та ще й на ранок похмелятися. Не було тільки палатки та спальних мішків. – Ніби до побачення готувалися, – додала згодом, зробивши свої висновки.

– Це і є побачення, – цілком серйозно подивився на дівчину після того, як витягнув корзину з наїдками та одну з пляшок, не забувши забрати й покривало.

Від подібних слів, Катя знітилася, швидко обдумуючи варіанти втечі на перед, яких взагалі не було, аніж власним ходом курсувати крізь високі дерева, відповідно росту моху, на схід. Серце пришвидшило власний ритм, викликаючи тахікардію та переживання. А все тому, що її, часом несерйозний начальник частіше шуткував, за що вона сприймала його легковажно, але зараз, кожне його слово сприймалося серйозно, цим і лякало.

– Я на нього не погоджувалася, – помінялася в обличчі та схрестила руки під грудьми, що відразу почали випирати двома горошинками, притягуючи погляд зголоднілого мисливця до себе.

Від такої його реакції, Каті прийшлося стати струнко та опустити руки униз, аби не натягуючись, футболка маскувала ефект без бюстгальтера.

– А тобі і не треба було, – звузив очі та відповів спокійно, ніби нічого такого, далі закрив багажник, замкнув автівку на центральний замок, а потім ухопивши дівчину за руку, поволік її за собою, бо так і читав у її очах: “Як би дати драла?”. – Ходімо, покажу тобі одне цікаве місце. Тобі повинно сподобатися.

 

Оригінал статті на Букнет: Знижка 30% – Прірва між нами

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"