Знижка 30%!! Оволодіти тобою !! Подарунки!!!
![Знижка 30%!! Оволодіти тобою !! Подарунки!!! Знижка 30%!! Оволодіти тобою !! Подарунки!!!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1600140076_3805464.jpg)
Знижка 30%!! Оволодіти тобою !! Подарунки!!!
Мої любі, сьогодні діє знижка 30% на мою історію:
– Ти приховувала від мене сина два роки, – стверджує, не питає.
– У моєї дитини немає батька.
– Я його батько.
– Раніше ти не хотів мене знати, – в мені говорить образа, – зараз тебе не хочу знати я.
– Мені плювати! Сьогодні ж збирай речі й звільняйся. Ти переїздиш до мене.
– Ні.
– Тоді ти звільнена, а без речей можеш обійтися. – Я вперто стою на місці. – Це по-хорошому, а по-поганому … я просто заберу у тебе сина.
Промо
D5w49Oha
Оригінал статті на Букнет: Знижка 30%!! Оволодіти тобою !! Подарунки!!!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.