Знижка 30 % – “Заради кохання”
![Знижка 30 % – “Заради кохання” Знижка 30 % – “Заради кохання”](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1631267421_6548042.jpg)
Знижка 30 % – “Заради кохання”
Дорогі читачі!
“Заради Кохання”
Анотація:
Чи вірите ви в життя після смерті? Реінкарнацію?
Якщо не кривити душею, то так, я вірю, що десь там, за межею життя існує ще щось. Ось тільки, як повірити, що ти реінкарнація загиблої принцеси, а навпроти стоїть ніхто інший, як її коханий, який стверджує, що чекав саме мене?
Мені хотілося сміятися і плакати одночасно. Адже, якщо я не помиляюся, то в легенді про цю принцесу йшлося про двох драконів: водяного і вогняного?
Посилання на книгу: https://booknet.com/uk/book/zaradi-kohannya-b300326
З Любов’ю, Тетяна Барматті!
Оригінал статті на Букнет: Знижка 30 % – “Заради кохання”
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.