Знижка – 25%
![Знижка – 25% Знижка – 25%](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1532354870_854923.jpg)
Знижка – 25%
Сьогодні діє знижка на
Ціна
45 33.75 UAH
Анотація до книги “Іграшка”
Іноді здається, що бути зачиненою у золотій клітці це найкраще, що може з тобою статись. Особливо тоді, коли ти одного прекрасного дня опиняєшся на вулиці серед ночі. Ти встигаєш проклясти все та всіх тремтячи від холоду. Ти ненавидиш мати, котра вигнала… Ненавидиш себе за слабкість і постійну бідність. Але потім, коли тебе зачиняють у клітці, коли ти думаєш, що тобі пощастило, якогось дня розумієш — золота клітка стане твоєю могилою. Він знайшов мене на дорозі. Він запропонував стати його. А я просто не мала іншого вибору. Пастка відчинилась й чекає на мене…
Оригінал статті на Букнет: Знижка – 25%
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.