Знижка 25% СпекотнІ Боси!
![Знижка 25% СпекотнІ Боси! Знижка 25% СпекотнІ Боси!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1632660830_708220.jpg)
Знижка 25% СпекотнІ Боси!
Вітаю, мої любі Натхненники!!!
ЗНИЖКА 25% НА КОЖНОГО ІЗ 4 БОСІВ!!!
“ТИ МІЙ БОС?!” – 25%
Уривок:
«Хлопець стиснув її щосили в своїх руках, і з жадібністю припав до її вуст. Смачні… солодкі наче полуниця… так, так… саме полуниця… солодка, ароматна і соковита. Їси і не наїсися. Його руки стиснули в кулаку її блузку на спині… Пристрасть та шаленство – бо ще, як можна назвати те, що відбувається?!
Він відчував її аромат, – солодкі нотки полуниці та диких квітів… Знову полуниця.
Доки дихання з серцебиттям прискорювалось, – вони забулись, де знаходяться. Шум… танці… люди… все повз них. Доки, чийсь голос не обірвав цю неймовірну та солодку ейфорію під назвою цілунок «незнайомців»».
Коментар:
24.10.2021, 16:04:55
Я прочитала роман про чоловіка-мрію)) Це ж дахознос) Вкотре його читаю і не перестаю захоплюватися і Романом, і Любов’ю) Зустрілись, провели шалену ніч, а потім Полуничка розчинилася, наче хмаринка в небі, зникла, наче її і не було) І не знайшов би її Роман, хоч вона сильно і не ховалася, бо нічого про неї не знав) Та й зустрівшись вдруге, Роману допомогли завоювати свою норовливу Любов – спочатку Джордж, який походеньками і плямами “кохання” на шиї відштовхував її від себе, і підштовхував до Романа, а потім і прорив труби в її зйомній квартирі, коли він став її лицарем, який врятував від ночівлі на лавці чи деінде) Бо вони обоє з характерами, які не дають, щоб ними командували (ну хіба що коханий(-на), і хіба що в ліжку), вони самі вирішують свої проблеми і будують своє життя)) Ще раз величезне дякую за мого улюбленого боса! Люблю! Цьомаю!
“Я ТВІЙ БОС!” – 25%
Уривок:
« Двері ліфта відчинились і Анна вилетіла з «клітки», залишаючи «лева» одного.
Олександр облизав губи, насолоджуючись ванільним смаком.
Вау! Мене штирить! Смачно, пані Анно… дуже смачно… Ми повторимо це, я обіцяю.
Він вийшов із ліфта, пройшов по величезному холу, і вийшовши на вулицю оглядівся. Анни вже ніде не було.
Тікайте пані Анно… тікайте… Завтра, все одно, ви будете в моєму кабінеті.
Усміхнувшись, він поспішив на парковку, де було його авто».
Коментар:
Юлія Чупило
16.03.2021, 20:24:53
мммм… нямка…
герої справжні, зі своїми страхами, бажаннями і шаленствами… все як в житті… чому як.?!, книга – це і є життя….
Люба, дякую що дозволяєш проживати їх разом з тобою… :-***
«ТВІЙ БОС – Я!» – 25%
Уривок:
« — Знаєш чому, мене так здивувало твоє ім’я, Єво?
— Чому ж? — Вона наблизила своє обличчя до його і вловила аромат туалетної води. Приглушені нотки деревини, мускусу… справжнього чоловіка.
— Бо я, – Адам. — Він усміхнувся і подивився на її декольте. — Ну, Єво… яблуко приготувала?
— Тебе звати Адам? Реально? — Вона мило засміялась. — Адам, ти вже грішиш… підійми очі.
— О, Єво… Відчуваю себе в Раю.
— Вибач Адам, але зараз… я маю працювати і…
— І?
— І чекати на нового боса.
— Приємно познайомитись. — Адам простягнув їй руку і усміхнувся».
Коментар:
Діана Качан
11.12.2020, 21:57:46
Анно, я вкотре Вам хочу подякувати за неймовірну історію, яка надихає на щось неймовірно ніжне, та чуттєве!
Ваші книги- як окремий вид мистецтва, які хочеться «смакувати» не поспішаючи, щоб відчути справжній смак змісту. Безмежно рада, що моя бібліотека поповнилася такою книгою, і ще більше тішуся, що дана книга змусила мене знову і знову повірити у справжнє кохання, пережити усі емоційно-напружені моменти разом з головними героями і завершити усе на такій щасливій ноті.
Тож, великого натхнення Вам, Анно, з нетерпінням очікую наступну не менш захопливу історію.
«БОС ТУТ Я!» – 25%
Уривок:
«Сара на мить заплющила очі, чіпляючись за Красунчика, але через кілька секунд, відчувши на собі прохолоду ночі та незвідану швидкість, – вона розплющила їх та з захватом посміхнулась. Вона поклала свою голову на його спину, ховаючись від вітру. Кайф та насолода від чогось нового, адреналін та повна ейфорія від відчуття польоту, – захопили її настільки, що вона не одразу розчула голос Даниїла, який перекрикував рокіт «харлея».
— Ну як тобі?
— Це не-ре-а-ль-но! — Її голос зірвався на крик.
Даниїл вишкірився на всі тридцять два. Насолода від того, що за його плечима сидить неймовірна Красуня, якій до вподоби байк та швидкість, – він почувався наповненим… він почувався щасливим. Це відчуття давно зникло з його життя, і відчувши його зараз, він не міг його сплутати ні з чим іншим».
Коментар:
Оленка Боярська
14.12.2020, 18:49:48
Красунечко, вітаю тебе з закінченням ще одного шедевру! Ця парочка стільки раз виводила мега багато шалених і нестримних емоцій…Пташечко, в тебе чудовий талант! Дуже дякую, що ділишся ним і наповнюєш серце такими чудовими відчуттями і емоціями.. Кожна твоя розповідь заставляє задуматись, а твої шалені парочки назавжди засідають у серці! Ти- Супер! З нетерпінням чекатиму історії про нового боса, і вірю що їх буде ще не мало) ти ж в мені розпалила босоманьячку, так що, втамовуй тепер голод, своїми прекрасними книгами! Дуже дуже дуже люблю і міцно міцно міцно обіймаю!!
І ЩЕ ОДНА ГАРНА НОВИНА!
Знижка від талановитої
Стефанії Лін
“Я тебе шукав”
#бестселер #ХарламоваАнна #Бос_та_підлегла #Еротичний_роман #сучасний_роман
*******
Моя сторінка на Букнет
Моя група фейсбук
Моя сторінка на фейсбук
Мій інстаграм
Оригінал статті на Букнет: Знижка 25% СпекотнІ Боси!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.