Знижка 25% На Норовливця.
![Знижка 25% На Норовливця. Знижка 25% На Норовливця.](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1632660830_708220.jpg)
Знижка 25% На Норовливця.
Вітаю, мої любі Натхненники!!!
ЛИШЕ СЬОГОДНІ ЗНИЖКА 25% НА КНИГУ
«МІЙ НОРОВЛИВИЙ ЗВЕДЕНИЙ БРАТ»
ВСІ ВИ ЗНАЄТЕ, ЩО ТРОХИ ЗМІНИЛОСЯ ПРИДБАННЯ КНИГ ЧЕРЕЗ ПРИВАТ 24.
ЯКЩО ВИ НЕ ЗНАЄТЕ, ЯК ОПЛАТИТИ – ПОЧИТАЙТЕ У МЕНЕ В ГРУПІ ФЕЙСБУК АБО ІНСТАГРАМ.
Моя сторінка в ІНСТАГРАМ
Моя група в ФЕЙСБУК
Моя сторінка ФЕЙСБУК
Молодіжна. Сучасна. Чуттєва історія кохання через роки.
ОБЕРЕЖНО!!! SO HOT !!!
Уривок:
“— Ну, що куди йдемо спершу? — Поцікавилась я.
— В бар, чи клуб. — Відповів наречений і додав: — Але, дві хвилинки треба зачекати.
— Чому? — Я подивилась на Бредлі.
— Мій друг з дівчиною зараз приєднаються до нас.
— Ну і де ж вони? — Мел подивилася у різні боки.
— Зараз. Зараз. — Бредлі обійняв її, а потім вказав на ліфт, який відкрився перед нами вдруге.
У ліфті стояв Нейт. Мій Нейт. Дорослий та статний. Він став, ще гарнішим та привабливішим. Серце моє стукало у скронях. В роті пересохло. Я вся тремтіла і мені здавалося я от-от знепритомнію. Він тут. Нейт тут. Він сміявся до блондинки, високої та гарної, дивлячись на неї з захватом, аж раптом обернувся і побачив мене. Обличчя Нейта видавало шок, та ще раз шок. Він був, так само, як і я розгубленим та здивованим. Блондинка смикнула його, і він забрав від мене свій погляд. Вони вийшли з ліфта і направились до нас.
Сім років… сім довгих років, я не бачила його.
Вони підійшли і я просто оторопіла, дивлячись на нього, доки його дівчина знайомилась з дівчатами. Я дивилася на Нейта, а він на мене і я не могла повірити, що він переді мною. Це був наче сон, який за сім років снився мені кожну ніч. У вісні я підходила до нього з одним запитанням, чому він мене покинув? Але зараз, знаючи, що це наяву, що він стоїть переді мною, я не могла запитати це,… я не могла навіть зрушити з місця, не те, щоб заговорити з ним. Моє серце шалено калатало, намагаючись зламати грудну клітину, щоб знову і знову опинитись в руках Нейта. Я знала, що побачивши його, все знову спливе в моїй пам’яті. Не було жодного дня, коли б я не думала про нього, навіть тоді, коли гадала, що ненавиджу. Хоча… насправді, я б не могла його зненавидіти – бо ніколи, ніколи не припиняла його кохати. Проте… ця людина розбила моє серце на друзки, знищив мої мрії та моє яскраве життя поруч ним. Він пішов і все згасло. Я згасла. Більше немає тієї Ханни, яка була сім років назад. Немає. Її більше немає. Хоча поруч з ним, я згадала її,… а можливо, я просто ту Ханну далеко заховала, щоб не було так боляче?… Саме так. Саме так, я і зробила, коли Нейт пішов, нічого не пояснивши… не попрощавшись, і забувши про мене назавжди. Я хотіла втекти. Втекти від того, про кого не припиняла думати кожного дня, але я не могла зрушити з місця. Ні, я не хотіла тікати, – тому і стояла, як вкопана, дивлячись на дорослого Нейта».
“Він стояв і просто дивився на мене, блукаючи своїм поглядом моїм тілом. Я чула, як він важко задихав… я це бачила,.. його груди здіймались, а очі продовжували досліджувати мене, доки наші погляди не зустрілись.
Все було добре, доки він не відкрив рота.
— А чи не зарано тобі ось так одягатись?
— Як так?
— Як дорослій жінці, якою ти, ще не є.
— Ти… ти… — Я відчула, як мої очі защіпали сльози, але він не дочекається, щоб я при ньому плакала.
Я нічого більше не сказала, – просто розвернулась і пішла сходами.
Він, що щойно застогнав?
Та, ні… не може бути. Моя уява – це жесть.
Опинившись внизу, я попрощалась з мамою та Джеком, і вийшовши у двері, побачила авто Раяна.
Він вийшов і поспішив до мене. Протилежність Нейта: Білявий, блакитні очі, завжди усміхнений і дуже чемний. Він до мене давно залицяється, але я не уявляю нас парою, якщо чесно. Не знаю чому, але це не те, чого бажає серце.
Синя сорочка, чорні джинси гарно підкреслювали його спортивну статуру. Кожна б дівчина зголосилася бути з ним, не розмірковуючи, але не я.
— Привіт, красуне. — Він підійшов до мене, і поцілувавши в щічку, додав: — З днем народження!
— Дякую.
Двері за моєю спиною зачинились і я відчула, як моєю спиною пробіг холодок. Я не бачила Нейта, але чомусь гадала, що він злиться… хоча напевно для нього це нормальний стан, як для Раяна посміхатись.
Я швидко представила хлопців одне одному і зрозуміла, що вечір буде дуже напруженим. Хоча… далі він може бути ще й розгульним, – це ж Нейт.
— Я не знав, що у Ханни є зведений брат. — Посміхнувся Раян.
— А я не знав, що в неї є хлопець. — Стиснувши щелепу, мовив Нейт, спопеляючи мене поглядом.
— Е-е-е… ми з Раяном друзі. — Я поглянула на Раяна який був не задоволений моєю відповіддю, а от Нейт якось оживився.
— Ну, що поїхали! — Нейт похлопав Раяна по плечу.
— Так. — Похитала головою я і прийняла допомогу Раяна, коли спускалась сходами. Його рука була тепла та ніжна, зовсім не такі руки, як в Нейта. В нього шорсткі подушечки пальців і дуже міцні руки, а ще… жили на руках».
(Книга сповнена смачної полунички, але нажаль тут я не можу поділитись такими уривками, тож запрошую до книги)
ТИСНІТЬ – ПОСИЛАННЯ АКТИВНІ.
СТЕЖИТИ ЗА СТОРІНКОЮ АВТОРА.
Моя сторінка в ІНСТАГРАМ
Моя група в ФЕЙСБУК
Моя сторінка ФЕЙСБУК
Оригінал статті на Букнет: Знижка 25% На Норовливця.
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.