Знижка 25% На Книгу «саме Той»
![Знижка 25% На Книгу «саме Той» Знижка 25% На Книгу «саме Той»](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1632660830_708220.jpg)
Знижка 25% На Книгу «саме Той»
Вітаю, мої любі Натхненники!!!
ЛИШЕ СЬОГОДНІ ЗНИЖКА 25% НА КНИГУ «САМЕ ТОЙ»
Я обожнюю цю історію кохання. Саме той – таким повинен бути чоловік. Ніжний, турботливий, знає чого хоче і не відступає, а бориться. Він поважає жінку яку кохає і це є головним.
Анотація:
Чи можна вірити чоловікам, у їхнє кохання, вірність? У Меліси на це є чітка відповідь –ні. Кожна спроба бути щасливо, запевнювала її лише у тому, що краще бути одній. Вона поставила табу на відносини і кохання, але той хто увірвався у її життя–мріє заполонити серце коханням, а в душі осилити віру. Макс –саме так звати того, хто понад усе на світі покохає Мелісу і зробить усе можливе, щоб подарувати їй казку. Чи вдасться йому обернути сумніви дівчини -на віру у його кохання? Чи зважиться Меліса віддатись коханню та шаленій пристрасті? Гасло Макса–не відступати! Тож… Меліса вже у полоні кохання, але чи дозволить вона бути собі щасливою…їм обом щасливими?
*****
Уривоки:
«— Може ти і не думаєш заводити дітей, в чому я дуже сумніваюсь. — Клацнувши язиком, він продовжив: — Але хотів запитати, чи сам процес створювання дітей тобі надіюсь подобається?
— Максе! — Меліса зітхнула. — Ти нестерпний!»
*****
«— Ти завжди робиш так, щоб дівчата червоніли?
Оригінал статті на Букнет: Знижка 25% На Книгу «саме Той»
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.