Знижка 20% “ПарІ Прийнято”
![Знижка 20% “ПарІ Прийнято” Знижка 20% “ПарІ Прийнято”](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1632660830_708220.jpg)
Знижка 20% “ПарІ Прийнято”
Привіт, мої любі Натхненники!!!
СЬОГОДНІ ДІЄ ЗНИЖКА 20%
«ПАРІ ПРИЙНЯТО»
Коментар:
Kv Kv (Julia Lime)
Божееее! Скільки романтики, пристрасті, ніжності та всеперемагаючого кохання… м-м-м ….. неймовірна смакота…. книга феєрична, головні герої неперевершено чарівні і стільки шаленого кохання ….. ваші книги читати суцільне задоволення і бальзам на душу, заспокійливе , що в сьогодення найнеобхідніше))))))) величезна вдячність вам і вашому таланту ))))))
*****
цикл «SEXY MEN», яку можна читати окремо
#бестселер #ХарламоваАнна #Бос_та_підлегла #Виклик_кинуто #Еротичний_роман #сучасний_роман
*******
СЬОГОДНІ ТАКОЖ ЗНИЖКА У МОЄЇ КОЛЕГИ
Ліна Алекс – книга Дотик ангела
******
Моя сторінка на Букнет
Моя група фейсбук
Моя сторінка на фейсбук
Мій інстаграм
Оригінал статті на Букнет: Знижка 20% “ПарІ Прийнято”
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.