Знижка 20% На Сучасну Та Драйвову Книгу!

Знижка 20% На Сучасну Та Драйвову Книгу!

Знижка 20% На Сучасну Та Драйвову Книгу!

Привіт, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 20% на книгу
«Ісая. Реванш».

Історія про кохання до нестями. Історія про те, що відстань ніщо для кохання. І навіть коли ти гадаєш, що бажаєш реваншу, то подивившись у вічі коханій людині – реванш перетворюється на прощення.

Уривок:
«Аромат її тіла, губи на моїх і згода бути моєю – вибивали мене з рівноваги, але… я добре пам’ятав, як без жодного пояснення вона поїхала чотири роки тому. Айрін знищила мене. Знищила нас. Чому? Чому вона це зробила? Я міг би це взнати прямо зараз, але я боюсь це єдина відповідь. Боюсь, що це я якось міг вплинути на те, щоб втекти від мене. Невже я щось таке зробив, що в неї виникло бажання залишити мене? Я ж бачу в її очах те саме кохання, той самий вогонь, що і тоді. То що ж могло бути причиною втекти?
   Відчинивши холодильник, я дістав пляшку холодної води. Випивши пів пляшки, я знову поставив її назад і зачинив дверцята холодильника. Як спати, коли я знаю, що Айрін наверху… в спальні, яку я робив для нас, хоча і не знав – чи вона колись повернеться. Вона в ліжку… в нашому ліжку. Я мав би її кохати прямо зараз, але я тут… а вона там. І зараз, – так має і залишитись, доки я не взнаю правду.
   Треба поспати. Сам собі брешу. Як можна спати, коли думки біля Айрін…
   Я пройшов до вітальні і гепнувся на диван. Підкладаючи під голову подушку, я важко видихнув. Схрестивши руки на грудях, я прислухався до її кроків. Айрін ходила по кімнаті туди-сюди… туди-сюди… Теж не може заснути, як і я.
   Кроки наді мною зупинились. Потім знову почулись. Я прислухався. Двері зі спальні відчинились і зарипіли сходинки. Айрін спускається сюди.
   Вона увійшла до вітальні і ми зустрілись поглядами у тьмяному світлі, який йшов з вуличних ліхтарів. Айрін неперевершена – в нічній, шовковій сорочці червоного кольору. Але я б краще зняв би її, щоб бачити справжню красу.
   — Я не можу заснути».

Уривок:
«Я хотіла звідси звалити, але це означало б, що він добився чого хотів, а головне – я не хотіла проходити повз нього. Тож, коли я доробила свій перекус, я просто стояла і продумувала шляхи відступу. Відчуваючи, як Ісая свердлить мене своїм поглядом, я все-таки не витримала, і розвернувшись до нього обличчям, запитала:
   — Чого тобі, Ісая? Що ти тут забув?
   — Якщо ти забулась, то я тобі нагадаю – я тут живу.
   — Це моє покарання, але не знаю за що. — Я схрестила руки під грудьми і помітила, як прослідкував погляд Ісаї на моє декольте. Топ з глибоким вирізом демонстрував все, що я маю з найкращого ракурсу – тож хай насолоджується,… а я… я теж насолоджуватимусь його поглядом.
   Нарешті він підняв очі, і зустрівшись з моїми, облизав губи.
   — Я теж не в захваті, що ти тут.
   — Вчора вночі ти був іншої думки.
   — Я ж казав – я був п’яним».
 #бестселер #ХарламоваАнна #Зведені #Еротичний_роман #сучасний_роман

Моя група фейсбук

Моя сторінка на фейсбук

Мій інстаграм

Оригінал статті на Букнет: Знижка 20% На Сучасну Та Драйвову Книгу!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Закарпатському краєзнавчому музеї стартував рік історичного кіно

Рік історичного кіно стартував у Закарпатському краєзнавчому музеї 27 січня. Розпочали із перегляду стрічки «Крути 1918», режисера Олексія Шапарєва, розповіла виконувачка обов’язків директора Закарпатсь

Міжнародний фестиваль коміксів в Ангулемі визначив найкращі мальописи

Міжнародний фестиваль коміксів в Ангулемі визначив лавреатів своїх офіційних нагород. Про це повідомляється на сайті події.

Приз Fauve d’Or за найкращий альбом отримав швейцарський авт

Netflix випустив серіал, знятий за романами Джонатана Страуда

На Netflix вийшов серіал Lockwood & Co, знятий за мотивами пригодницьких романів британського письменника Джонатана Страуда.
 
У стрічці йдеться про світ, охоплений привидами. Найкращою

Війна за деколонізацію культури. Тарас Лютий

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

МОН закликають повернути історію України до обов’язкових предметів НМТ

Міністерство освіти і науки України закликали повернути історію України до переліку обов’язкових предметів національного мультипредметного тесту (НМТ). З такою ініціативою виступила коа

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"