Знижка 20% На Сучасну Та Драйвову Книгу!
Знижка 20% На Сучасну Та Драйвову Книгу!
Привіт, мої любі Натхненники!!!
Сьогодні діє знижка 20% на книгу
«Ісая. Реванш».
Історія про кохання до нестями. Історія про те, що відстань ніщо для кохання. І навіть коли ти гадаєш, що бажаєш реваншу, то подивившись у вічі коханій людині – реванш перетворюється на прощення.
Уривок:
«Аромат її тіла, губи на моїх і згода бути моєю – вибивали мене з рівноваги, але… я добре пам’ятав, як без жодного пояснення вона поїхала чотири роки тому. Айрін знищила мене. Знищила нас. Чому? Чому вона це зробила? Я міг би це взнати прямо зараз, але я боюсь це єдина відповідь. Боюсь, що це я якось міг вплинути на те, щоб втекти від мене. Невже я щось таке зробив, що в неї виникло бажання залишити мене? Я ж бачу в її очах те саме кохання, той самий вогонь, що і тоді. То що ж могло бути причиною втекти?
Відчинивши холодильник, я дістав пляшку холодної води. Випивши пів пляшки, я знову поставив її назад і зачинив дверцята холодильника. Як спати, коли я знаю, що Айрін наверху… в спальні, яку я робив для нас, хоча і не знав – чи вона колись повернеться. Вона в ліжку… в нашому ліжку. Я мав би її кохати прямо зараз, але я тут… а вона там. І зараз, – так має і залишитись, доки я не взнаю правду.
Треба поспати. Сам собі брешу. Як можна спати, коли думки біля Айрін…
Я пройшов до вітальні і гепнувся на диван. Підкладаючи під голову подушку, я важко видихнув. Схрестивши руки на грудях, я прислухався до її кроків. Айрін ходила по кімнаті туди-сюди… туди-сюди… Теж не може заснути, як і я.
Кроки наді мною зупинились. Потім знову почулись. Я прислухався. Двері зі спальні відчинились і зарипіли сходинки. Айрін спускається сюди.
Вона увійшла до вітальні і ми зустрілись поглядами у тьмяному світлі, який йшов з вуличних ліхтарів. Айрін неперевершена – в нічній, шовковій сорочці червоного кольору. Але я б краще зняв би її, щоб бачити справжню красу.
— Я не можу заснути».
Уривок:
«Я хотіла звідси звалити, але це означало б, що він добився чого хотів, а головне – я не хотіла проходити повз нього. Тож, коли я доробила свій перекус, я просто стояла і продумувала шляхи відступу. Відчуваючи, як Ісая свердлить мене своїм поглядом, я все-таки не витримала, і розвернувшись до нього обличчям, запитала:
— Чого тобі, Ісая? Що ти тут забув?
— Якщо ти забулась, то я тобі нагадаю – я тут живу.
— Це моє покарання, але не знаю за що. — Я схрестила руки під грудьми і помітила, як прослідкував погляд Ісаї на моє декольте. Топ з глибоким вирізом демонстрував все, що я маю з найкращого ракурсу – тож хай насолоджується,… а я… я теж насолоджуватимусь його поглядом.
Нарешті він підняв очі, і зустрівшись з моїми, облизав губи.
— Я теж не в захваті, що ти тут.
— Вчора вночі ти був іншої думки.
— Я ж казав – я був п’яним».
#бестселер #ХарламоваАнна #Зведені #Еротичний_роман #сучасний_роман
Моя група фейсбук
Моя сторінка на фейсбук
Мій інстаграм
Оригінал статті на Букнет: Знижка 20% На Сучасну Та Драйвову Книгу!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.