Знижка і почуття автора.

Знижка і почуття автора.

Знижка і почуття автора.

Доброго здоров’ячка!

«Остання дружина страшного». Якщо вам зараз не до книг, можете пропустити цей абзац. А, коли маєте можливість читати, є нагода придбати книгу за мінімальною ціною. Я саме готую продовження, яке точно не залишить байдужими. В життя героїні знову ввірвався її колишній «друг», життя якого кардинально змінилося і «винна» в цьому саме Таня. Що буде з героями далі, скоро дізнаємося.

   По можливості буду робити знижки і на інші мої книги.

  Намагаюся потрошки писати далі, хоч важко зібратися з думками. Щойно поговорила з подругою, яка у важкій ситуації на сході України. Серце болить від того, що не можу помогти їм майже ніяк. Вони там заблоковані, тому, коли хоч з’явився зв’язок, це вже було свято. Принаймні дізналися, що вона з дітьми жива. Але не знати, як інші члени сім’ї і друзі, на жаль.  Молюся про витривалість і мир, і намагаюся хоч щось робити для тих, хто близько, кому вдалося втекти.

  Сили вам у ці важкі часи. Не опускаймо руки. Все буде добре. 

З любов’ю, Лана Іссан

 

Оригінал статті на Букнет: Знижка і почуття автора.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"