Знижка ! Я буду зверху!
![Знижка ! Я буду зверху! Знижка ! Я буду зверху!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1600140076_3805464.jpg)
Знижка ! Я буду зверху!
Мої любі, сьогодні діє знижка на чудову та пекельну історію=)))) Від неймовірного автора:
Я буду зверху
– Або ти зараз же відповідаєш, або мені доведеться тебе покарати! – Викладач заганяє мене в кут.
– Покарати? Яким це чином? Не поставите іспит? – Ну а як ще він може це зробити?
– Ні. Я буду зверху. – Його очі темніють, а я судомно ковтаю.
– Знову ваші ці перебільшення і заумні фразочки …
Я не встигаю договорити, тому що він утискує мене у своє тіло.
– Роздягайся! Зараз ти наочно побачиш всі мої перебільшення …
Його гаряче дихання обпалює шкіру, а після я відчуваю, як його рука ковзає мені під плаття …
Оригінал статті на Букнет: Знижка ! Я буду зверху!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.