Знижка у королівстві
![Знижка у королівстві Знижка у королівстві](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1611238666_3801263.jpg)
Знижка у королівстві
Слава Україні! 27 вересня діє знижка на любовний роман “Ставка на принца”. Щоб уникнути шлюбу, герцогиня укладає угоду – якщо закохає в себе уже зарученого принца, то весілля не буде. Роблячи ставку на принца, дівчина не знала, що вплутується у придворні інтриги, боротьбу за владу, небезпеки, любовний трикутник, а її саму охопить несподіване кохання. Кому належатиме престол та за кого вийде заміж Аделіна: за старого герцога, принца, чи коханого?
– Аделіно! Не чекав побачити тебе так пізно, але у будь-якому разі я радий, що ти прийшла.
Такий початок мені сподобався. Тремтячими руками простягнула йому невеличку коробку:
– Подарунок на твоє весілля. Вітаю і сподіваюся ти будеш щасливий, – він здивовано прийняв пакунок та відрив його. Побачив прикрашений коштовними каменями кинджал з його ініціалами, й на обличчі засяяла посмішка, – це взамін загубленого мною, я ж так і не знайшла його, напевно валяється десь у лісі.
– Дякую, гарний подарунок, – ніби радіючи, відповів мені. Зі cюрпризом я відгадала, що принесло певне полегшення, але це тільки привід поговорити. Я невпевнено продовжила:
– Хочу тобі в дечому зізнатися. Насправді, я вже давно знаю ту людину з якою хочу виконати свій третій пунктик, – на цих словах голос ніби пропадав, хвилювання охопили мене. Розуміла – відступати вже пізно, все одно гірше не стане, навіть якщо він не відповість взаємністю. Набравшись сміливості, з моїх вуст знову прозвучали слова, – ця людина це…
На цьому Мартін мене перебив, не давши можливості договорити:
– Зачекай, перш ніж ти скажеш я теж хочу зізнатися. Я нарешті закохався. Це кохання дуже несподіване і сильне, коли був переконаний, що його не існує воно саме знайшло мене і переконало у протилежному. Ці почуття прекрасні і водночас болючі. Час, який я провів на полюванні дав змогу розібратися у собі, саме тому я вирішив здійснити цю поїздку. Я зрозумів, що кохаю свою наречену, я кохаю Жозефіну.
В цю мить світ перестав існувати. Наче хтось вибив землю з-під моїх ніг, все навколо стало чорно-білим, втративши яскраві барви. Серце боляче закололо, душа виривалася з грудей. Тільки не це. Якщо у них і справді кохання, то я безсила. Втручатися у закохані пари, а тим більше одружених, для мене неприйнятно. Доведеться навчитися жити з цими почуттями. Намагаючись заховати свої емоції, я нарешті спромоглася вичавити з себе хоч якийсь звук:
– Вітаю! Бажаю вам щастя. Я піду, вже пізно, добраніч!
ЧИТАТИ ТУТ
А ще, сьогодні діють знижки на цікавезні книги колег:
“Нахаба в моєму будинку” – Анни Харламової;
“Заміж за короля” – Юліанни Бойлук;
“Містянка” – Мар’яни Долі;
“Уроки зваблення” – Аделіни Янг.
Не забувайте забігти на новеньку главу мого любовного фентезі “Норовлива наречена”. Натискайте на кнопочку “Відстежувати автора” на моїй сторінці та будете в курсі новин щодо моєї творчості. Також, запрошую приєднатися до групи на фейсбуці, та де багато цікавого.
Приємного читання!
Оригінал статті на Букнет: Знижка у королівстві
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.