Знижка та безкоштовна книга!
![Знижка та безкоштовна книга! Знижка та безкоштовна книга!](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1558957483_2763901.jpg)
Знижка та безкоштовна книга!
Доброго дня, мої любі!
Це єдина знижка в процесі написання, тому не прогавте можливість придбати книжу дешевше!
Також хочу повідомити, що книга Добровільний полон буде безкоштовною в процесі написання. Це мій подарунок вам. Я хочу щоб усі ви мали можливість прочитати цю неймовірно емоційну новинку))Чекатиму ваших вражень та вподобайок, адже саме вони надихають мене)))
А також не забувайте про мою групу в Фейсбук. Усі новини та розіграші саме там!
https://www.facebook.com/groups/681854442530533/
Гарного вам вихідного дня та до зустічі уже завтра! Ваша Уляна Пас!)))
Оригінал статті на Букнет: Знижка та безкоштовна книга!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.