Знижка та Безкоштовна книга!!!

Знижка та Безкоштовна книга!!!

Знижка та Безкоштовна книга!!!

ВІТАЮ, МОЇ ЛЮБІ!!!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!  ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
Кому допомагає читання, запрошую.

ЗНИЖКА 25% на книгу
«НАХАБА В МОЄМУ БУДИНКУ»

Історія з почуттям гумору та серйозністю. Історія з глибокими почуттями та роздумами. Історія з пристрастю та ніжністю.
Запрошую до книги, яка захопить у свій полон.

“ФРАНЦУЗЬКИЙ АКЦЕНТ” – БЕЗКОШТОВНО!!!

Уривок з КНИГИ “НАХАБА В МОЄМУ БУДИНКУ”
 «— Відпустіть мене! — Я вирвалась з його рук, і дивлячись прямісінько йому у вічі, сказала: — Ви прекрасно знаєте, що… Ні, нічого. Е-е-е… Ви завжди насміхаєтесь над жінками? Ви жінконенависник, чи як?
   Він розсміявся мені в обличчя.
   — Крихітко, ви б не повірили наскільки я люблю жінок. Якщо ви не в моєму смаку, це не означає, що я погано ставлюся до вашого виду.
   Моєму обуренню не було меж.
   — До «мого виду»?! От ви і все сказали цими словами. Любов прямо літає довкола вас. Хам!
   — Неврівноважена!
   — Я?
   — Ну не я ж!
   — Ви нереально самозакоханий кретин, який заграбастав мій будинок! — Очі знову наповнились сльозами від безвиході. Я дійсно вскочила в халепу. В моєму домі нахаба.
   — Все сказали? А тепер переодягніться, бо навіть сліпий стане зрячим, а я то, як ви зрозуміли, маю гарний зір.
   — Р-р-р… — Здається я заричала. Я готова його прибити. — Нахаба! — З цими словами, я зачинила перед його носом двері.
   — Скарлетт, не поводьтеся, як дитина. Виходьте, все обговоримо.
   — Мені нема, що з вами обговорювати. Я їду звідси. Все буде вирішено через адвокатів… суд… чи, що там в таких випадках…
   — Ви не зможете зараз нікуди поїхати.
   — Чому це? Ви мені погрожуєте? — Крикнула я у зачиненні двері.
   — Ні. Подивіться у вікно. Там починається буревій. Не хочу, щоб в ваше авто вдарила блискавка. — Хмикнув він і я це теж почула.
   — Хай це вас не турбує. — Дзявкнула я, хоча розуміла, що він правий. Коли підійшла до вікна, в цей самий момент над річкою засяяла блискавка. Відскочивши від «феєрверку», я зрозуміла, що знаходжусь в пасці з незнайомим чоловіком, який до того ж рідкісний хам.
   — Я чекаю на вас у вітальні.
   Почувши кроки за дверима, я важко видихнула. Здавалося, що все це мені сниться. Не можу, не можу повірити, що все це реальність. Мені хотілося лише одного, щоб це все, як найшвидше закінчилося, але було зрозуміло, що це лише початок. Дім належить і мені, і цьому нахабі, тож буде «весело».
   Знімаючи нічну сорочку, і переодягаючись в джинси з футболкою, я перетравлювала все почуте і сказане. Що, я можу сказати – це мені все не подобалося. Я хотіла тиші та спокою, подалі від людей, і от доля вирішила посміятись на ді мною. Тепер я ділю своє миле помешкання, (в якому до речі ще не встигла оселитися) з темнооким мужланом.
   Хоч би красенем був, а то… ну таке собі…
   «Я чекаю вас у вітальні». Що він взагалі собі думає. То тупою мене назвав, вірніше весь мій «вид», а зараз командує… Нахаба! Мільйон разів – нахаба!
   Подивившись в дзеркало, я була шокована. На голові бозна що, але не зачіска. З хвостика стирчали прядки, наче я з божевільні тікала. Чому наче? Хіба зараз не божевільна ситуація?!
   Пригладжуючи волосся, я зрозуміла, що не зможу їх вкласти в пристойного хвоста, бо руки геть не слухались. Нерви зробили мої пальці неслухняними, тому я залишила волосся розпущеним.
   Ну, я пішла на зустріч з «лісорубом». Гадаю, що це саме те слово, яким можна охарактеризувати цього мужлана».

СТЕЖИТИ ЗА СТОРІНКОЮ АВТОРА.

Моя сторінка в ІНСТАГРАМ

Моя група в ФЕЙСБУК

Моя сторінка ФЕЙСБУК

Оригінал статті на Букнет: Знижка та Безкоштовна книга!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Понад 25 тисяч книжок евакуювали із книгарні «Є» у Слов’янську

Віктор Разживін, директор книгарні «Є» у Слов’янську, викладач зарубіжної літератури Донбаського державного педагогічного університету, евакуював 25 тисячі книжок зі Слов’янська.

Наразі книжки переб

Старт публікації нових буднів Маріки

Мої вітання. Гарного вам часу доби. Приємних емоцій. Мирного неба! 

Стартувала публікація третьої книги городніх буднів МаріКи. 

Запрошую до прочитання “Пригоди на городі, або заготовити їжу. Липень 2022” 

Публікація

Василь Клічак: «Хай не стогнуть від бомб поля…»

* * * Він сох на сіні. Пам’ятаєш той запах давніх юних літ? Тепер його ти обриваєш, цей липовий духмяний цвіт. Бджола летить над головою. Так тихо. П’янко тій бджолі. І враження, що із тобою найзатишн

Експедиція до Антарктиди львівського письменника й журналіста Маркіяна Прохаська

Маркія Прохасько — сучасний український  молодий письменник і журналіст, син відомого українського письменника Тараса Прохаська. Народився Маркіян в Іван-Франківську, проте в дитинстві переїхав до Львов

Нова книга, та деякі запитання)

Вітаю вас дорогі друзі) нова книга яка називається “Світло старого маяка” вже на сайті, попереду процес написання) буду радий вашим коментарям та підтримці, щоб  надихатись на нові ідеї і втілювати їх для вас)

Хочу

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"