Знижка покупцям “Вендети” на збірки від авторів Бн

Знижка покупцям “Вендети” на збірки від авторів Бн

Знижка покупцям “Вендети” на збірки від авторів Бн

Привіт, хочу подякувати всім моїм читачам, які підтримали мою першу книгу на передплаті на букнеті і купили її собі. Хочу сказати, що всім вам я даю знижку на купівлю друкованої любовної збірки від авторів букнет “Бо кохаю”. 

я продам збірку “Бо кохаю” за ціною  всього 99 грн. 

або ж продам за 89 грн. збірку “Очі з чорного дзеркала”,

в якій я мала гонорарну публікацію, (правда, ця збірка ще не в мене, але має скоро прийти з Києва =)) Це дешевше, ніж покупці зараз замовляють за передзамовленням у видавництві =)) Авторська ціна) 

Спочатку дам вам обкладинку і трохи інфи про “Бо кохаю”

 В збірці є оповідання Анни Пахомової, Холод Влади, Надії Голубицької, Ліни Алекс, Хелен Соул та ще двох авторок, які не зареєстровані на Букнет.

 Кожне оповідання сповнене розказує історію  щирого і чистого кохання. Кожна історія особлива і тепла, бо ми всі вклали в ці твори свою душу. 

 Збірка надрукована на якісному білосніжному глянцевому папері, який дуже приємно гортати. 
Всі, хто любить романтичні історіі, можуть придбати книжечку за акційною ціною 99 грн у мене, одного з співавторів, при умові купівлі роману “Особиста вендета”

(тут є картинки, якщо не бачите, то поновіть сторінку) 

Тепер трохи деталей про “Очі з чорного дзеркала”:

 

 

Пост зі сторіночки видавництва про збірочку:

Любите жахастики?

Вже скоро відкриваємо передпродаж на нову підліткову збірку… Обіцяємо – буде цікаво до мурах!

Персонажі оповідань цієї збірки стикаються з тим, що приходить із темряви. Протистояння з такими силами ніколи не минає безслідно…

Колектив авторок: Tina Sha, Sveta Vertola, Єлизавета Максименко, Анфіса Сметаніна(ваша Влада)), Vita Makaryk, Анна Панкіна, Marta Gulei
 

Якщо в когось є бажання, збірочки можна замовити в мене через фейсбук =)) 
Акційна ціна на “Бо кохаю” та “Очі з чорного дзеркала” для тих, хто купив “Вендету”, 99 і 89 грн!

Знижок на”Вендету” не буде цілий місяць(за правилами букнету знижку можна давати всього раз на місяць)

Окрім того, доволі скоро книга буде завершена і ціна на неї зросте, тож зараз у вас є можливість придбати її максимально дешево, та ще й отримати велику знижку на мої друковані книжки!

 

 

Оригінал статті на Букнет: Знижка покупцям “Вендети” на збірки від авторів Бн

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Книжки Катерини Міхаліциної і Сашка Дерманського переклали словацькою і англійською

У Словаччині вийшла друком книжка Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Грасі Олійко «Яків та мокрий вечір». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Словаччині книжка в

3 українські фотобуки увійшли у шортлист премії Rencontres d’Arles Book Awards

Три книжки українських авторів потрапили у короткі списки престижної премії the Rencontres d’Arles Book Awards, що нагороджує фотобуки. Перелік видань, що увійшли до короткого списку, о

Дитяча література воєнного часу: 11 нових видань для малюків і підлітків

На третьому році повномасштабного вторгнення тема війни не зникла з дитячої літератури, особливо з текстів українських авторів, ставши тим елементом реальності, який — хай про що в книж

Оголосили програму першого дня фестивалю пам’яті Романа Ратушного

Фестиваль «Протасів Яр» під гаслом Романа Ратушного «Ніколи нічого не бійтеся» оголосив програму першого дня. Її повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Другий фестиваль «Протасів Яр»

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"