Знижка покупцям “Вендети” на збірки від авторів Бн

Знижка покупцям “Вендети” на збірки від авторів Бн

Знижка покупцям “Вендети” на збірки від авторів Бн

Привіт, хочу подякувати всім моїм читачам, які підтримали мою першу книгу на передплаті на букнеті і купили її собі. Хочу сказати, що всім вам я даю знижку на купівлю друкованої любовної збірки від авторів букнет “Бо кохаю”. 

я продам збірку “Бо кохаю” за ціною  всього 99 грн. 

або ж продам за 89 грн. збірку “Очі з чорного дзеркала”,

в якій я мала гонорарну публікацію, (правда, ця збірка ще не в мене, але має скоро прийти з Києва =)) Це дешевше, ніж покупці зараз замовляють за передзамовленням у видавництві =)) Авторська ціна) 

Спочатку дам вам обкладинку і трохи інфи про “Бо кохаю”

 В збірці є оповідання Анни Пахомової, Холод Влади, Надії Голубицької, Ліни Алекс, Хелен Соул та ще двох авторок, які не зареєстровані на Букнет.

 Кожне оповідання сповнене розказує історію  щирого і чистого кохання. Кожна історія особлива і тепла, бо ми всі вклали в ці твори свою душу. 

 Збірка надрукована на якісному білосніжному глянцевому папері, який дуже приємно гортати. 
Всі, хто любить романтичні історіі, можуть придбати книжечку за акційною ціною 99 грн у мене, одного з співавторів, при умові купівлі роману “Особиста вендета”

(тут є картинки, якщо не бачите, то поновіть сторінку) 

Тепер трохи деталей про “Очі з чорного дзеркала”:

 

 

Пост зі сторіночки видавництва про збірочку:

Любите жахастики?

Вже скоро відкриваємо передпродаж на нову підліткову збірку… Обіцяємо – буде цікаво до мурах!

Персонажі оповідань цієї збірки стикаються з тим, що приходить із темряви. Протистояння з такими силами ніколи не минає безслідно…

Колектив авторок: Tina Sha, Sveta Vertola, Єлизавета Максименко, Анфіса Сметаніна(ваша Влада)), Vita Makaryk, Анна Панкіна, Marta Gulei
 

Якщо в когось є бажання, збірочки можна замовити в мене через фейсбук =)) 
Акційна ціна на “Бо кохаю” та “Очі з чорного дзеркала” для тих, хто купив “Вендету”, 99 і 89 грн!

Знижок на”Вендету” не буде цілий місяць(за правилами букнету знижку можна давати всього раз на місяць)

Окрім того, доволі скоро книга буде завершена і ціна на неї зросте, тож зараз у вас є можливість придбати її максимально дешево, та ще й отримати велику знижку на мої друковані книжки!

 

 

Оригінал статті на Букнет: Знижка покупцям “Вендети” на збірки від авторів Бн

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"