Знижка + оновлення)

Знижка + оновлення)

Знижка + оновлення)

Вітаю усіх красунь)))

Уривочок з нової глави:

— Який він, цей Тимур? — запитує сумно.

— Хороший…— чи то запитую, чи стверджую, сама не знаю. В ресторані чоловік здався доволі ввічливим. Це Влад кидав непристойності, Тимур же був стриманим. Але це не важливо, адже живу у Святого, а не Доброго. Втім, мамі цього знати не потрібно. Не тому, що не довіряю. Просто не хочу наражати на небезпеку. 

— Доню, прошу тебе, якщо вийде, вирвись, гаразд? Не думай про мене чи брата. Ти знаєш, наш Тимурчик отримує більше ніж ми, тож підросте й зможе піти теж. Можеш не хвилюватися.

— А ти? — зупиняюся посеред кімнати стискаючи у руках спідню білизну. — Ти вирвешся? Не буде мене, потім Тимура, залишишся лише ти. Батько зганятиме на тобі усю злість, мам.

— Заспокойся, люба, — усміхається й тепло дивиться, — все буде добре. 

— Ні. — відрізаю. — Я тебе не залишу. І брата теж. Де він, до речі?

Продовжую складати речі. Кілька разів оглядаю кімнату, щоб впевнитися, що взяла все, що потрібно. 

— Юліано, — благально промовляє, — так потрібно. Ти повинна налагодити своє життя, вирватися з-під гніту тата, розумієш? Тобі випав шанс, скористайся ним. 

* * * * * * * 

Знижка на Шторм – 41.25 грн замість 55 грн!

Анотація до книги “Шторм”

Даніель Шторм – небезпечний, харизматичний, владний та жорсткий чоловік. Він не звик, щоб йому відмовляли. Він не звик, щоб хтось не хотів йому догодити. Він не звик, що хтось може сказати йому “ні”. Але я сказала і саме цим викликала шторм на свою голову. Чоловік зробив усе, аби принизити мене, помститися за мою відмову. Ненависть. Вогонь. Лід. Бажання. Повне підкорення. Все це стало моїм життям через нього… Але я буду пручатися, я буду воювати за себе. Я буду намагатися не здатися…

+ знижки колег

В обіймах ворога – безкоштовно

В обіймах ворога 2 – 47.2 грн замість 59 грн

  

Приємного читання)))

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Знижка + оновлення)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"