Знижка один день / Смачне оновлення

Знижка один день / Смачне оновлення

Знижка один день / Смачне оновлення

Привіт, красуні)))

Покидьок – безкоштовно     

 Покидьок. Гра на кохання триває… 55 44грн

 

Анотація до книги “Покидьок”

Нове життя завжди починається зі змін. Моє саме так і почалось. Але це не історія зі щасливим кінцем. Це історія про те, що сюжети у книгах та кіно взяті з життя. Я виграла грант на навчання й прилетіла у США зі щирим бажанням жити по-новому. Та коледж зустрів мене хлопцем, котрий не просто вирішив зіпсувати моє життя.., а й погратись у власні жорстокі ігри. Він втягнув у гру, де головною героїнею була я. Ось тільки на останніх сторінках на мене не чекає happy end , як і його….

Пограємо у мою гру?…Я просто розважаюсь.

 

А ще, сьогодні останні оновлення перед вихідними))) 

Одержимість

глава 5, уривок – 18:00:

Ми стоїмо посеред ванної кімнати.  Я ледве дихаю. Пульс пришвидшується, серце гупає у грудях так ніби я тільки що бігала. Відступаю ще та впираюся сідницями у раковину. Вейтвіл робить два кроки вперед й, буквально, втискає мене у неї. Між нами не залишається вільного простору. У скронях шумить кров, відчуваю, що червонію й не можу сказати ні слова. Боже, що відбувається? 

Аромат хвої та свіжості вбивається в ніс так нахабно, змушуючи шумно втягнути носом повітря. Макс криво посміхається, нависає наді мною, дивиться прямо в очі. Завмираю, практично не рухаюся, очікуючи, що буде далі. Хлопець підіймає руки та тягнеться ними мені за спину, притулившись ще ближче. Ковтаю клубок у горлі забувши вже про все на світі. Відчуваю кожними вигином свого тіла його твердість. Відчуваю, як пульс скаженіє, а кров бурлить у судинах. Що це в біса таке? Реакція на нього? Ні, ні й, ні. Він мені навіть не подобається, він же придурок, і все. Я не можу реагувати на Макса так. 

— Що, Кетті, там тобі заважало? — промовляє ліниво, торкнувшись диханням щоки й різко відступає. 

— Музика, — змушую себе відповісти, але голос тремтить, на що Вейтвіл задоволено посміхається. 

Історія БЕЗКОШТОВНО, ПІДТРИМАЙТЕ ЇЇ ЯКЩО ПОДОБАЄТЬСЯ))

***

І-і-і-і-і, я вирішила, що така напруга у Продана лукавому 2, тож сьогодні у нас теж оновлення, щоб до понеділка було не три, а два дні)))) 

Уривок з нової глави – 17:00

— Біль, Агата. Я відчув біль такої сили, як колись, як у дитинстві. 

Мовчу. Сльози навертаються на очі. Я пам’ятаю усе, що він розповів про минуле, пам’ятаю те, яким тоном він говорив про рідного батька, з яким теплом говорив про маму. Я пам’ятаю, яка ненависть була у ньому, ні, вона й досі є, до чоловіка, що дав йому життя. Тоді Луці справді було боляче, але тепер?… 

— Я відчув біль, тому що боляче було тобі. — тихо додає та повертається до мене обличчям. 

— Чому? — схлипую. — Чому ти це відчув? 

 

Оригінал статті на Букнет: Знижка один день / Смачне оновлення

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"