Знижка!!! Оволодій мною!!! Не пропустіть!!!
Знижка!!! Оволодій мною!!! Не пропустіть!!!
Мої любі, залишилася година!!! знижка 18% на мою історію:
– Утриманки підкорюються. Задовольняють. Завжди хочуть. Згодна?
– Так. В обмін на…
– Твої умови я знаю. Ти готова почути мої? – Його погляд знищує мене. Обпікає шкіру за секунду.
Я продала себе могутній людині. Стала утриманкою жорстокого і нещадного чоловіка. Мені дуже потрібні гроші, щоб врятувати сестру. І він готовий мені їх дати. За два місяці роботи у нього. І я б ніколи не погодилася лягти з ним у ліжко, але у мене немає вибору. Ось тільки я не знала яка ціна такого життя. Що значить бути його. Належати йому.
H57v4heO
7rYix4ul
Оригінал статті на Букнет: Знижка!!! Оволодій мною!!! Не пропустіть!!!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.