Знижка!!! Не ПропустІть!!!!

Знижка!!! Не ПропустІть!!!!
Мої любі, сьогодні діє знижка на гарячу, чуттєву, та надзвичайно емоційну історію!
Спробуй мене
– Вирішила показати свою зубки, солоденька? – Чоловічий голос змушує мене застигнути на місці всім тілом.
– А що, не звик отримувати відмови? Чекаєш тільки коли дівчина буде догоджати тобі?
– І ти не відмовишся, повір мені. – самовпевнено лунає від цього індика.
– Ну то спробуй зламати мене. – з викликом кидаю йому ці слова та не відводжу погляду від його холодних очей, які не обіцяють нічого хорошого.
– Ні, маленька, – хижий вищир з’являється на його пельці, – я просто спробую тебе… А далі ти сама будеш благати мене про продовження…
Оригінал статті на Букнет: Знижка!!! Не ПропустІть!!!!
Блог
У Великій Британії видадуть фотоальбом «Український модернізм» Дмитра СоловйоваБританське мистецьке видавництво FUEL видасть друком фотоальбом «Український модернізм» Дмитра Соловйова. Про це повідомили на сайті видавництва.
У книжці вміщені світлини понад 120 об’
У Кракові оголосили імена переможців першого етапу VI літературної премії «Краків — місто літератури ЮНЕСКО» (Nagroda KMLU). Серед 26 відзначених авторів і авторок — українські письменн
В Одесі встановлять памʼятник Лесі УкраїнціВ Одесі у сквері на перетині Фонтанської дороги та проспекту Лесі Українки встановлять пам’ятник письменниці. Таке рішення ухвалили на сесії Одеської міської ради.
За рішення проголосу
Унаслідок ракетного обстрілу Харкова постраждали книгарня та склад видавництваВнаслідок ранкового обстрілу Харкова 18 квітня 2025 року постраждали книгарня «КнигоЛенд» та склад видавництва «Віват». Про це повідомили директор мережі книгарень «КнигоЛенд» Ігор Зару
Українські наївні мозаїки: відшуковування «чипсів» власної пам’ятіІм’я фотографа Євгена Нікіфорова стійко асоціюється з радянськими мозаїками. Раніше Читомо вже писало про його фотокнигу Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics, що вийшла у видавництві
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.