Знижка на Solo Мія

Знижка на Solo Мія

Знижка на Solo Мія

 

 

Сьогодні діє смачна знижка на історію Соломії та Іллі.

Шматочок:

Дитина підіймає голову, ловить мій погляд та з жалем питає:

– Це все через мене, правда? – плаче. Прикушує нижню губу та витирає потоки солоної води на щоках, маленькими долонями.

Саме тепер я відчув, що це таке справжній біль. Коли серце рве на шматки від картини, яка перед очима та слова, що роз’їдають душу до попелу.

Роблю крок до дитини, присідаю навпочіпки поруч та притягую до себе маленьке тільце.

– Це теж тобі мама сказала? – говорити важко. Гарячий клубок болю обмотує горло павутиною.

– Ні, я сама так вирішила, – відчуваю, як шалено гуркоче маленьке серце. Пригортаю ще сильніше до себе дитину, погладжую по спині та волоссю.

– Дитинко, твоєї провини в цьому немає, це все мій неврівноважений характер, – відсторонюю від себе. Натискаю пальцем на червоний носик та підморгую.

– Значить, ти батько моїх ще ненароджених братчиків чи сестричок? 

ЧИТАТИ ТУТ

Ваша Каміла

Оригінал статті на Букнет: Знижка на Solo Мія

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"