Знижка на “Я твій”?!

Знижка на “Я твій”?!

Знижка на “Я твій”?!

Мої хороші! Пропоную сьогодні вам знижку на роман Я ТВІЙ?! Великий та цікавий роман можна придбати зі знижкою у 10%. Нагадую, що це чудова та романтична істрорія, яка дозволить повірити, що справжнє кохання витримає усе, починаючи від розлуки на довгі роки і до того, що доведеться йти проти всіх. Запрошую до читання, а також пропоную стати моїм постійним читачем, підписавшись на ПРОФІЛЬ АВТОРА. 

Дівчина не відповіла, тільки продовжувала дивитися на юнака. На білих щоках виступив рум’янець. Вона зробила крок вперед, зупинилася, розгублено озирнулася та знову подивилася на постать хлопця у діловому костюмі.

– Я правий? Ти ж Сніжинка? – Стас виглядав не краще, слова виходили у нього з такою важкістю, наче він розучився говорити.

– Так, – тихо відповіла дівчина, – а ти? Як тебе звуть?

– Стас, – представився той.

Юна красуня посміхнулася вже повністю заливаючись фарбою.

– Таке ім’я гарне… Я знала, що тебе звуть якось красиво. Була певна у цьому.

 

Оригінал статті на Букнет: Знижка на “Я твій”?!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Бабиному Яру знаменитий художник створив символічний мурал

Художник Матвій Вайсберг завершив роботу над трьома монументальними панно з його «Дорожнього щоденника», які він малював під час війни. «Янгол ЗСУ», свічник та Тризуб, вписаний у Зірку Давида, розміщені

У школах штату Юта в США заборонили Біблію за «вульгарність і насильство»

Шкільний округ в американському штаті Юта вилучив Біблію з початкових шкіл за те, що вона містить «вульгарність і насильство». 
Це відбулося після скарги батьків на те, що в Біблії коро

Кембриджський університет відмовиться від терміна «англосакси»

Кембриджський університет вирішив відмовитися від терміна «англосакси» у своїй навчальній програмі в межах боротьби з расизмом і націоналізмом.
Відтепер на лекціях студентам пояснюють х

Одразу 2 збірки інтимної лікрики презентувала в Ужгороді Тетяна Мороляк

Усе те, що писала багато років у шухляду – нині відкрила для загалу і наче оголила душу, – каже ужгородка Тетяна Мороляк.

Мама трьох дітей та психологиня презентувала одразу дві збірки інтимної лірик

Сергій Жадан отримав відзнаку у Вельсі за музичну творчість

Сергій Жадан отримав відзнаку за музичну творчість на фестивалі Hay Festival у Вельсі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«Дякую організаторам за підтримку України. Меда

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"