Знижка на чуттєву історію кохання ❤️

Знижка на чуттєву історію кохання ❤️

Знижка на чуттєву історію кохання ❤️

Всім привіт! )

❤️УРИВОЧОК❤️

— Ммм, тебе бентежить, що я без футболки? — Роман хитро поглянув на Юлю, обережно прибравши з її обличчя пасмо волосся. — Тоді наступного разу я і штани не буду одягати!

— Спокусник! — Юля почала лагідно цілувати його обличчя.

— Кохаю тебе! — Роман міцніше притиснув дівчину до себе, пристрасно накриваючи її губи своїми губами.

— Скажи це ще раз, — прошепотіла Юля, заплющуючи очі.

— Кохаю… Тебе… — Роман смакував ці слова, отримуючи насолоду від того, що може казати їх цій дивовижній дівчині, яка змогла поселити в його серці це надзвичайне почуття.

— А я кохаю тебе! — Юля розплющила очі, які зараз здавалися Роману ще гарнішими та глибшими. — Ти справді приготував мені сніданок?

❤️❤️❤️

Запрошую до читання, друзі! 

Ще більше романтичних історій можна знайти на МОЇЙ СТОРІНЦІ БУКНЕТ, запрошую підписатися (якщо ви ще не підписані). А за приємностями для читачів приходьте на МОЮ СТОРІНКУ ФЕЙСБУК, буду рада бачити вас у друзях 😉

Не забувайте також зазирати до новинки під назвою “ОБІЦЯЮ КОХАТИ” — сьогодні зранку на Букнеті з’явилася нова глава.

 

Дякую за увагу! )

Всім вдалого тижня та чудового настрою! ❤️  

Ваша Оксана Мрійченко

Оригінал статті на Букнет: Знижка на чуттєву історію кохання ❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Бабиному Яру знаменитий художник створив символічний мурал

Художник Матвій Вайсберг завершив роботу над трьома монументальними панно з його «Дорожнього щоденника», які він малював під час війни. «Янгол ЗСУ», свічник та Тризуб, вписаний у Зірку Давида, розміщені

У школах штату Юта в США заборонили Біблію за «вульгарність і насильство»

Шкільний округ в американському штаті Юта вилучив Біблію з початкових шкіл за те, що вона містить «вульгарність і насильство». 
Це відбулося після скарги батьків на те, що в Біблії коро

Кембриджський університет відмовиться від терміна «англосакси»

Кембриджський університет вирішив відмовитися від терміна «англосакси» у своїй навчальній програмі в межах боротьби з расизмом і націоналізмом.
Відтепер на лекціях студентам пояснюють х

Одразу 2 збірки інтимної лікрики презентувала в Ужгороді Тетяна Мороляк

Усе те, що писала багато років у шухляду – нині відкрила для загалу і наче оголила душу, – каже ужгородка Тетяна Мороляк.

Мама трьох дітей та психологиня презентувала одразу дві збірки інтимної лірик

Сергій Жадан отримав відзнаку у Вельсі за музичну творчість

Сергій Жадан отримав відзнаку за музичну творчість на фестивалі Hay Festival у Вельсі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«Дякую організаторам за підтримку України. Меда

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"