Знижка на “Скалка в його серці”!!!

Знижка на “Скалка в його серці”!!!

Знижка на “Скалка в його серці”!!!

Сьогодні діє знижка -15% на роман з вогником (18+)

Поспішай придбати книгу за зниженою ціною

А ще набирає обертів мій гостросюжетний роман 18+. Цікаве ще попереду, адже ми тільки минули старт. Запрошую усіх до історії.

“Скляний метелик”

Анотація

Я влип у проблеми по самі вуха. Настільки, що довелося інсценувати власну смерть.
Здавалося, що з усього без втрат уже не вибратися.Та навіть це не лякало. До тих пір, поки не з’явилася вона. Я боявся втратити лише її. Дівчину, яка виникла не в тому місці, не в той час. Як протягнута рятівна рука, послана зверху, щоб витягти мене з трясовини.
За два тижні стала мені киснем та сенсом жити далі, стимулом позбутися усіх проблем без втрат. З нею хотілося вірити у щасливий кінець.
І я вірив.
Поки вона цією ж протягнутою рукою не загнала мене знову у могилу.
Тому що так буває, коли не бачиш справжнє обличчя людини. Коли віриш, що дівчина заблукала випадково посеред лісу вночі, а не навмисно прийшла по твоє життя.
Я не бачив або просто не хотів бачити.
Не вибачу, але й не відпущу, бо моя.

#різниця_у_віці

#кримінал_таємниці

#непрості_стосунки

Усім гарного дня!

Ваша К.В.

Оригінал статті на Букнет: Знижка на “Скалка в його серці”!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"