Знижка на “Скалка в його серці”!!!

Знижка на “Скалка в його серці”!!!

Знижка на “Скалка в його серці”!!!

Сьогодні діє знижка -15% на роман з вогником (18+)

Поспішай придбати книгу за зниженою ціною

А ще набирає обертів мій гостросюжетний роман 18+. Цікаве ще попереду, адже ми тільки минули старт. Запрошую усіх до історії.

“Скляний метелик”

Анотація

Я влип у проблеми по самі вуха. Настільки, що довелося інсценувати власну смерть.
Здавалося, що з усього без втрат уже не вибратися.Та навіть це не лякало. До тих пір, поки не з’явилася вона. Я боявся втратити лише її. Дівчину, яка виникла не в тому місці, не в той час. Як протягнута рятівна рука, послана зверху, щоб витягти мене з трясовини.
За два тижні стала мені киснем та сенсом жити далі, стимулом позбутися усіх проблем без втрат. З нею хотілося вірити у щасливий кінець.
І я вірив.
Поки вона цією ж протягнутою рукою не загнала мене знову у могилу.
Тому що так буває, коли не бачиш справжнє обличчя людини. Коли віриш, що дівчина заблукала випадково посеред лісу вночі, а не навмисно прийшла по твоє життя.
Я не бачив або просто не хотів бачити.
Не вибачу, але й не відпущу, бо моя.

#різниця_у_віці

#кримінал_таємниці

#непрості_стосунки

Усім гарного дня!

Ваша К.В.

Оригінал статті на Букнет: Знижка на “Скалка в його серці”!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"