Знижка на “Скалка в його серці”!!!

Знижка на “Скалка в його серці”!!!

Знижка на “Скалка в його серці”!!!

Сьогодні діє знижка -15% на роман з вогником (18+)

Поспішай придбати книгу за зниженою ціною

А ще набирає обертів мій гостросюжетний роман 18+. Цікаве ще попереду, адже ми тільки минули старт. Запрошую усіх до історії.

“Скляний метелик”

Анотація

Я влип у проблеми по самі вуха. Настільки, що довелося інсценувати власну смерть.
Здавалося, що з усього без втрат уже не вибратися.Та навіть це не лякало. До тих пір, поки не з’явилася вона. Я боявся втратити лише її. Дівчину, яка виникла не в тому місці, не в той час. Як протягнута рятівна рука, послана зверху, щоб витягти мене з трясовини.
За два тижні стала мені киснем та сенсом жити далі, стимулом позбутися усіх проблем без втрат. З нею хотілося вірити у щасливий кінець.
І я вірив.
Поки вона цією ж протягнутою рукою не загнала мене знову у могилу.
Тому що так буває, коли не бачиш справжнє обличчя людини. Коли віриш, що дівчина заблукала випадково посеред лісу вночі, а не навмисно прийшла по твоє життя.
Я не бачив або просто не хотів бачити.
Не вибачу, але й не відпущу, бо моя.

#різниця_у_віці

#кримінал_таємниці

#непрості_стосунки

Усім гарного дня!

Ваша К.В.

Оригінал статті на Букнет: Знижка на “Скалка в його серці”!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Євген Нищук: На Шевченківський комітет тиснула команда одного з номінованих фільмів

За словами голови Шевченківського комітету Євгена Нищука, команда стрічки «Тарас. Повернення тиснула на членів Шевченківського комітету після того, коли не пройшла у наступний тур відбо

Лондонський ярмарок назвав лавреата-2024, що зробив визначний внесок у розвиток світового книговидання

Лондонський книжковий ярмарок нагородив Янга Сука Чі, голову Асоціації американських видавців (AAP), премією «За життєві досягнення». Про це Читомо повідомили представники ярмарку.
Нара

Не журися в Корениці!

Малі біженці від війни, які знайшли притулок у Хорватії, отримали в подарунок від автора веселі книжки

Діти скрізь залишаються дітьми. І в Хорватії також. Тому під час перерви гамір у тамтешній школі

Бізнес-література від українських авторів: що нового у сегменті?

За роки незалежності бізнес-література мала стабільну аудиторію в Україні, щоправда, це були виключно перекладні видання і майже повністю експортовані з росії книжки. Неодноразові диску

Книжку Станіслава Асєєва про російський коцтабір в Донецьку видадуть в Ефіопії

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видадуть в Ефіопії амхарською мовою. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.
Це буде 12 мова, на яку пер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"