Знижка на передплату!
![Знижка на передплату! Знижка на передплату!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1636628378_4427638.jpg)
Знижка на передплату!
Слава Україні!
Анотація
— Мій новий бос — це твій колишній хлопець. І батько твого сина, — безжально каже подруга.
— Ні, ні, ні, — хитаю я головою. — Ти, мабуть, помилилися. Це не той Адріян. Він же казав, що не повернеться.
— Поліно, ти нарешті можеш розповісти Адріяну про дитину. Він має право знати.
— Микитка — не його син. Скільки разів мені це повторювати?
— Поки тобі не набридне. Я ніколи не повірю, що ти могла зрадити свого коханого.
Не могла, але так сталося… Ми з Адріяном розійшлися через мою величезну помилку. Я сказала, що не кохаю його, і розбила йому серце. Минуло півтора року. Адріян повернувся до рідного міста, а у мене є син, про якого він не повинен дізнатись.
Дякую вам за підтримку! Бажаю гарного і спокійного дня!
З любов’ю, ваша Анастасія❤️
Оригінал статті на Букнет: Знижка на передплату!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.