Знижка на передплату та подарунки

Знижка на передплату та подарунки

Знижка на передплату та подарунки

Слава Україні!

Перша книга дилогії має назву “Дарунок купальської ночі” (безкоштовно), де розповідається про пригоди хлопців у селі, а також, власне, саме знайомство головного героя з однією із сестер.

Залишу вам шматочок їхнього знайомства:

“Розлючена дівка крокувала прямо на Артема, а гнів який випромінювали її зелені очі мало не випалив акуратно покошену навколо траву. В її рисах хлопець впізнав щось знайоме і до болю рідне. Довге каштанове волосся, впевнена хода, вбивчий, зачаровуючий погляд. Хлопець на мить подумав, що в нього галюцинації. Не треба було їсти тих дивних грибів, наче й відчував щось недобре, проте Ден так їх вихваляв і наминав з таким апетитом, важко було втриматися від спокуси. Та й навіщо бабі Каті його травити, він же допомагати приїхав…

– Вінок віддай! – вороже кинула дівчина з викликом дивлячись прямісінько у вічі.

Артем обомлів. Навпроти нього стояла його Юля, тільки в одному біленькому купальнику і вимагала вінок, про якого він встиг забути однак досі тримав в руці. Що вона тут забула? Це прикол такий?

«Денису капець», – подумав Артем поглядаючи на розлючену дівчину.

– Якого біса ти тут забула? Натішилась своїм Пашею і вирішила поїхати слідом за мною? Дуже мило з того боку, – прошипів хлопець ледве стримуючи образу. Він поняття не мав, як вона тут опинилася, але був впевнений, що Юля точно замислила нову аферу.

– Що ти верзеш? На сонці перегрівся? Вінок віддай, він не для тебе передбачався! – злісно блимнула очицями і простягнула тендітну руку, аби отримати свою річ. Артем засумнівався. Надто зухвало поводила себе дівчина, зовсім не схоже на його колишню.

– Юль, що за маячня? – запитав стискаючи вінок в руці. Віддавати поки не планував. Дивна вона якась. – В тебе ж, наче, весілля планувалося. Чи ти передумала?  Змінила біле плаття на купальник, – глузливо хмикнув оцінюючи нічогеньку фігуру дівчини. Щось не те….

– Господи, що за довбень? Де тебе Ден відкопав, такого обкуреного? Ви в столиці всі такі на приколі?  Яка в біса, Юля? Яке весілля?  – відверто глумилася дівка в той час,  як Артем витріщався  на неї і відчував себе справжнім телепнем. То не Юля, вона явно молодша і надто нахабна, як на його милу колишню, яка мухи не образить, проте схожість була просто дивовижна. Хлопець очей не міг відвести відверто милуючись незнайомою дівчиною.

– Пробач, я, мабуть, обізнався, – спантеличено мовив Артем зачаровано споглядаючи на розгнівану красуню.

– Та, невже? А я вже хотіла фату купувати, до весілля готуватися, а тут такий облом, аж прикро, – театрально зітхнула дівка і знову простягнула свою тендітну долоньку. – Я довго чекатиму на свій вінок? – злісно гримнула очима, наче громовицями. Ще мить і з її очей точно посипляться блискавки. Не дівка, а ураган. Цікаво, вони в селі всі такі дикі та зухвалі? Чи тільки Артему вдалося уздріти таку відчайдушну кішечку?

– Господи, та будь ласка, – закотив очі Артем простягаючи свою випадкову знахідку. – Тримай свій вінок, здався він мені. Ненормальна якась, – думки вирвалися на волю і хлопець прикусив язика помічаючи ненависний погляд зелених очей.”

                   

Не чужий    XhnvGqCz

Не відпущу EPp47mvr

За твоєю спиною  B8MuN0UF

Оригінал статті на Букнет: Знижка на передплату та подарунки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Український інститут книги проведе «Тиждень поезії»

Український інститут книги з 16 до 24 березня проведе всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».

Про це повідомила пресслужба Міністерства культури

Актуальні збори, до яких закликають долучитися українські діячі культури

Українська літературна спільнота продовжує активно збирати кошти на потреби Збройних сил України. Розповідаємо про актуальні збори:

видавчиня, літературна редакторка, волонтерка Ірина

З’явилася колекція текстилю за квітковими мотивами поезії Лесі Українки

Український бренд Ptashatam підготував лляну колекцію текстилю під назвою «Contra spem spero!» до дня народження Лесі Українки. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Ptashatam.   
Б

Виклали 6 безплатних шрифтів, присвячених київському метро

Українські графічні й шрифтові дизайнери виготовили пак безплатних для українців шрифтів Kyiv Metro Fonts. Про це повідомляється на сайті Kyiv Type Foundry.
Пак шрифтів, кожен з яких на

На підтримку переселенців випустили листівки з орнаментами Харківщини

Благодійний фонд «Культура дії» створив листівки з традиційними орнаментами Харківщини, які можна придбати у київських книгарнях і підтримати переселенців. Про це повідомляється на інст

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"