Знижка на передплату та подарунки
![Знижка на передплату та подарунки Знижка на передплату та подарунки](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1644523514_9215298.jpg)
Знижка на передплату та подарунки
Слава Україні!
Перша книга дилогії має назву “Дарунок купальської ночі” (безкоштовно), де розповідається про пригоди хлопців у селі, а також, власне, саме знайомство головного героя з однією із сестер.
Залишу вам шматочок їхнього знайомства:
“Розлючена дівка крокувала прямо на Артема, а гнів який випромінювали її зелені очі мало не випалив акуратно покошену навколо траву. В її рисах хлопець впізнав щось знайоме і до болю рідне. Довге каштанове волосся, впевнена хода, вбивчий, зачаровуючий погляд. Хлопець на мить подумав, що в нього галюцинації. Не треба було їсти тих дивних грибів, наче й відчував щось недобре, проте Ден так їх вихваляв і наминав з таким апетитом, важко було втриматися від спокуси. Та й навіщо бабі Каті його травити, він же допомагати приїхав…
– Вінок віддай! – вороже кинула дівчина з викликом дивлячись прямісінько у вічі.
Артем обомлів. Навпроти нього стояла його Юля, тільки в одному біленькому купальнику і вимагала вінок, про якого він встиг забути однак досі тримав в руці. Що вона тут забула? Це прикол такий?
«Денису капець», – подумав Артем поглядаючи на розлючену дівчину.
– Якого біса ти тут забула? Натішилась своїм Пашею і вирішила поїхати слідом за мною? Дуже мило з того боку, – прошипів хлопець ледве стримуючи образу. Він поняття не мав, як вона тут опинилася, але був впевнений, що Юля точно замислила нову аферу.
– Що ти верзеш? На сонці перегрівся? Вінок віддай, він не для тебе передбачався! – злісно блимнула очицями і простягнула тендітну руку, аби отримати свою річ. Артем засумнівався. Надто зухвало поводила себе дівчина, зовсім не схоже на його колишню.
– Юль, що за маячня? – запитав стискаючи вінок в руці. Віддавати поки не планував. Дивна вона якась. – В тебе ж, наче, весілля планувалося. Чи ти передумала? Змінила біле плаття на купальник, – глузливо хмикнув оцінюючи нічогеньку фігуру дівчини. Щось не те….
– Господи, що за довбень? Де тебе Ден відкопав, такого обкуреного? Ви в столиці всі такі на приколі? Яка в біса, Юля? Яке весілля? – відверто глумилася дівка в той час, як Артем витріщався на неї і відчував себе справжнім телепнем. То не Юля, вона явно молодша і надто нахабна, як на його милу колишню, яка мухи не образить, проте схожість була просто дивовижна. Хлопець очей не міг відвести відверто милуючись незнайомою дівчиною.
– Пробач, я, мабуть, обізнався, – спантеличено мовив Артем зачаровано споглядаючи на розгнівану красуню.
– Та, невже? А я вже хотіла фату купувати, до весілля готуватися, а тут такий облом, аж прикро, – театрально зітхнула дівка і знову простягнула свою тендітну долоньку. – Я довго чекатиму на свій вінок? – злісно гримнула очима, наче громовицями. Ще мить і з її очей точно посипляться блискавки. Не дівка, а ураган. Цікаво, вони в селі всі такі дикі та зухвалі? Чи тільки Артему вдалося уздріти таку відчайдушну кішечку?
– Господи, та будь ласка, – закотив очі Артем простягаючи свою випадкову знахідку. – Тримай свій вінок, здався він мені. Ненормальна якась, – думки вирвалися на волю і хлопець прикусив язика помічаючи ненависний погляд зелених очей.”
Не чужий XhnvGqCz
Не відпущу EPp47mvr
За твоєю спиною B8MuN0UF
Оригінал статті на Букнет: Знижка на передплату та подарунки
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.