Знижка на передплату книги “Кохання тут зайве”
![Знижка на передплату книги “Кохання тут зайве” Знижка на передплату книги “Кохання тут зайве”](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1636315872_8955719.jpg)
Знижка на передплату книги “Кохання тут зайве”
Сьогодні я з приємними новинами! Впродовж цього дня діятиме знижка на передплату книги
“Кохання тут зайве”.
Для всіх охочих хороший момент придбати її за нижчою ціною)))
Анотація:
З одного не обдуманого рішення моє життя перевернулося догори дриґом. Здавалося проста справа і легкі гроші. Та коштувало мені це набагато дорожче. Понівечене серце, втрачений час і розбиті мрії… я погодилася зіграти дівчину свого шефа, потім дала згоду на фіктивний шлюб з ним же. Проте моя самовпевненість зіграла зі мною поганий жарт. Була впевнена, що в ніякому разі не закохаюся в свого вдаваного чоловіка, і що почуття мої під захистом. Та на жаль… я помилилася.
Уривочок:
– Кого я по твоєму можу привести з собою? – здається Матвій Сергійович уже й забув, що тільки нещодавно переконував Ліду в останнє зіграти його пасію.
– Ніби ти мало жінок знаєш! Якусь знайдеш, щоб посвітилася разом з тобою. – відказує жінка, легковажно махаючи кистю.
Я ж завмерла на місці. А що? В них тут цікаво. Тільки й крутила головою, переводила погляд з одного на іншу.
– Те, що знайомий з багатьма, мені не сильно допоможе. Бо такою, яку б міг привести в дім батьків не знаю. Тим більше потрібно, щоб вона не плекала марні надії в мою сторону. Бо тут ніби «все Ок», а потім починається… – смішно куйовдить собі волосся шеф.
Зараз схожий на малого хлопчиська, який придумує, щоб то повідати батькам, щоб не признаватися в своїй провині. Мов не я розбив м’ячем вікно, а воно само, від звуку літака, що пролітав поряд.
– Чому не знаєш? Я, наприклад з однією такою знайома! – так само легко, жартома відказує йому Ліда Юріївна.
Хитро примружує очі. Дивиться то на мене, то на шефа.
– Марто, а ти як? Вважаєш нашого Мета привабливим? – від несподіванки відкриваю рота. Тільки очима – луп-луп.
– Кхм-кхм. – стараюся зібратися з думками.
– Та чого ти. Говори правду. – спонукає мене до відповіді Ліда.
Шеф зараз також дивиться на мене, не приховує посмішки. Це ж треба. Змусили мене червоніти. І не скажеш же, що Матвій не привабливий. Він не те що не привабливий. Він красивий. Проте, особисто мені він не цікавий. Здається я застрягла.
– Ой та не жалій ти його его! – посміюється Ліда. – Кажи як думаєш.
– Ну… звичайно він привабливий. – видавлюю я.
Коли б сказала по іншому, то можна було б запідозрити мене в сліпоті.
– Але. Та кажи вже, Марто! Не звільню ж тебе! – насміхається наді мною шеф.
– Та нема ніякого «але». Ви привабливий, може й красивий чоловік. – вперто продовжую я.
– Хочеш за мене заміж? – швидко додає Матвій.
– Боже упаси. – ой, здається я це в голос сказала. Швидко прикрила долонею рота. Та всі вже все почули.
Ліда Юріївна не стримувала себе. Сміялася, тримаючись за живіт. Матвій також посміювався наді мною, проте не так відкрито.
– Думаю, Мет, ти зрозумів до чого я веду. – так само весело продовжує Ліда.
Я ж також уже почала догадуватися до чого всі ці питання.
– Ні, ні! Я в цьому участі брати не збираюся! – голосно говорю я.
Та де там. Цей каток уже не зупинити.
– Мартусь, ти ж не можеш мене залишити самого в цій ситуації. Ми таку легенду придумаємо!!! Така історія кохання в нас вийде, всі романісти заздрити будуть! – намагається вмовити мене чоловік.
– Не буду. Я не актриса. Я не вмію притворятися. – продовжую сперечатися.
– Мартусь, а якщо я накину тобі премію?! Приблизно так – в два твої оклади? Відкриєш в собі акторські здібності?! – продовжує своє мій шеф.
Швиденько в голові перераховую, що ж то мені коштуватиме. Якраз буду мати на перший місяць оплати курсів крою і шиття. Що ж. Заради цього можна й побути один вечір закоханою в свого шефа.
– Ну… якщо подумати! – тягну я, щоб так легко не погоджуватися.
– Чотири. Чотири оклади. І звичайно моїм коштом сукня, і все, що тобі буде потрібно для вечора. – сам піднімає ставки мій шеф.
– Згода. – кидаю я, поки він не передума….
Читати тут)
Оригінал статті на Букнет: Знижка на передплату книги “Кохання тут зайве”
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.