Знижка на незабутню історію кохання!
![Знижка на незабутню історію кохання! Знижка на незабутню історію кохання!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1606802543_5492526.jpg)
Знижка на незабутню історію кохання!
Вітаю, мої любі! Хоч сьогодні середа, а не п’ятниця, але ж тринадцяте)) Тому не змогла не зробити знижку на одну зі своїх улюблених історій «П’ятниця тринадцятого»! Лише 28,00 грн., замість 40,00 грн. …Чи може дівчина, яка постійно потрапляє в халепи та боїться закохатися, бути щасливою? Авжеж! Потрібно лише прокинутися після вечірки в будинку колишнього хлопця своєї подруги, втратити від шоку дар мови та погодитися розіграти родичів цього красунчика. Все наче просто, от тільки кохання – це не гра! І таке кохання не забувається, навіть коли один з них одного разу не зможе згадати власне ім’я…
З любов’ю, Ваша Лаванда!
Оригінал статті на Букнет: Знижка на незабутню історію кохання!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.