Знижка на найбільш “дахозносну” з моїх книг))

Знижка на найбільш “дахозносну” з моїх книг))

Знижка на найбільш “дахозносну” з моїх книг))

Вітаю!

Це роман “Він тебе програв. Ти тепер моя”.

 

Коли Влада Холод, з якою ми на той час вже написали одну книгу у співавторстві “Служниця”, показала мені обкладинку з назвою, в мене була така реакція: “Ну… не знаю…”

Мене ніколи не приваблювала популярна на Букнеті  ( і не лише тут) тема програних, проданих жінок, шлюбів по примусу і т.д. 

Думала, що це неправдоподібно, надумано і навіть в чомусь аморально))

 

Але потім захотілося трохи похуліганити, і що вийшло. ви можете прочитати у нашій книзі.

Вона так сподобалася читачам, що нам писали з проханням організувати продовження. І зараз читачі пишуть. що закохані в наших героїв.

Я думаю, що тут велика заслуга Влади. бо їй вдалося створити надзвичайно харизматичний образ “владного героя” Ярослава, який, втім, насправді виявився не дуже владним, а навпаки, неабияким романтиком. А  моя героїня Діна невимовно  дратувала читачок своїми вибриками, але вони все одно її полюбили не менш від Яра.

 

Мені трохи сумно, що написання цієї книги вже в минулому. Але водночас я заздрю читачам, які тільки відкривають її для себе.

Сьогодні на “Він тебе програв” діє знижка, тому запрошую всіх охочих приєднатися до нашого дружнього читацького гурту.

 

А якщо ви вже прочитали цю історію, то зазирніть до нашої з Владою книги в процесі — “Троє в будинку, не рахуючи дитини”. Хоча вона трохи інша за тематикою і настроєм, але у ній теж досхочу емоцій, почуттів, романтики і несподіваних поворотів. 

 

А ще не можу не згадати знижки моїх колег: 

 

Анна Харламова “Зухвалий флірт”: Коли я побачила його вперше, мені здалось, що мрії здійснюються. В такого чоловіка закохуються з першого погляду. Його зухвалий флірт – мене підкорив, але потім побачення перетворилось на прірву непорозумінь. Пройшло пів року і от, я знову поруч з ним… в його обіймах, слухаю на вушко той самий зухвалий флірт. І я та, яка сама попрохала бути зі мною, для того, щоб моя родина не підшукувала мені нових кавалерів на свята. Що з цього вийде і як далеко можна зайти, коли тобі шепочуть неймовірно зухвалі слова? Побачимо…

 

Ема Ноель “Помилка. Згоріти вщент” : Двоє найнебезпечніших чоловіків в місті отримали мене як відкуп. Потрібно було злякатися, але… Мені з ними було добре. Вони кохали мене, а я їх. Поки я не дізналася, що моя роль другорядна, і не помстилася їм, змусивши повірити в мою зраду.

А тепер мені потрібно шукати захисту у цих чоловіків, у тих, кого я зрадила і кинула. Я розумію, що як раніше вже не буде, але добровільно йду в лігво звірів, щоб з коханої жінки перетворитися на іграшку…

 

Ось такі різні, але однаково захоплюючі книги!

 

Читайте, насолоджуйтесь, відволікайтесь від буднів та дивіться з оптимізмом у завтрашній день.

А в нас попереду нові історії, щоб не пропустити їх, обов’язково натисніть на кнопочку “Відстежувати” в профілі авторів! 

 

Мене можна знайти також у Фейсбук ( авторська група, творча сторінка) та в Телеграмі.

 

Оригінал статті на Букнет: Знижка на найбільш “дахозносну” з моїх книг))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Українські журналісти збирають кошти на книгу про Голодомор

Редакторська група українського суспільно-історичного онлайнового ресурсу «Історична правда» оголосила про збір коштів для перекладу та видання книжки Александра ​​Вінербергера про Голо

Ткаченко: «Порушуємо питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за…

Україна порушує на міжнародному рівні питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за кордоном, та про запровадження санкцій проти російських культурних діячів.

Про це сказав міністр культ

Від книжок-картинок до казок про світло: найпомітніші дитліт листопада

Патріотичні книжки-картинки, які можна дарувати іноземцям, шалені пригоди й свіженький детектив для середнього шкільного віку — у нашому огляді книжкових новинок для дітей.
Киці-мандрів

Роман Асєєва про «Ізоляцію» видадуть у Польщі

Роман Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали польською. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Wydawnictwo KEW.
Польське видання матиме назву «Сві

Євросоюз підтримає переклади художньої літератури українською мовою

Програма Європейського Союзу «Креативна Європа» оголошує грантовий конкурс «Поширення європейських художніх робіт 2023». Про це повідомило українське бюро організації на своїй офіційній

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"