Знижка на Зниклу

Знижка на Зниклу

Знижка на Зниклу

Найщиріші вітання!!! Сьогодні діє знижка на ЗНИКЛУ

— Сину, я тебе люблю, просто за те, що ти є. Я тебе любила, коли в тебе різалися зубки, і ти мені спати ночами не давав, коли привчала тебе до горщика, коли переклеювала нові шпалери, які ти помалював, коли ти набив синця хлопчикові в садочку, коли ти мене не слухався, коли перебирав їжею, коли я з тобою робила нудні уроки, коли ти влаштував скандал, що не одягнеш костюм, коли розбив мого ноутбука, втопив у тарілці із супом мій телефон. Ну, думку ти зрозумів? Я буду тебе любити, коли ти будеш помилятися й хибити, то нормально, обов’язковий процес дорослішання. У тебе попереду ще перша викурена цигарка, і травка і ,сподіваюсь, на цьому етапі ти зупинишся, усе таки деградація до одноклітинного організму, то дуже сумний процес. Перший алкоголь, перші сварка з коханою дівчиною чи коханою людиною, — дипломатично вильнула я, а син покривився. — Можливо, тобі захочеться податися в якийсь культ, або зійти на темну сторону буття, не чекай підтримки у всьому. Звісно, у нас будуть сварки й непорозуміння, але при цьому я тебе однаково буду любити. Думку втямив.

— Курити я вже пробував. — зізнався син.

— І пиво пив… — проявила я свою обізнаність.

— У мене, що зовсім немає особистого життя? — обурилася дитина.

 Я перевела на нього погляд.

— Не верзи нісенітниці. Ти в мене горда й незалежна дитина і виживеш без гугла навіть у темному лісі. — Насміхаєшся? — покосився він на мене, під’їдаючи мою натерту моркву.

— Пишаюсь. А то знаєш скільки я знаю випадків, коли матусі тримають синочків біля своїх спідниць, а потім із них виростають такі ж нінащо нездатні чоловіки, бо мама за них усе вирішує, навчає, одягає й переймається аби дитятко лишній раз нічого важкого в руки не взяв. А потім на старості років, вони ж ридають, що діти їм нічого не допомагають і склянку води не подадуть. А все чому? А мама нічого не навчила. Гіперопіку мама проявляла, а навчити дитину не навчила. А ти в мене молодець, приймаєш відповідальність на себе. Ти ж розумієш, що чим більше прав, тим більше обов’язків. І ніяк інакше. Не бувають права без обов’язків. Не буває прав без відповідальності. Це палка з двох кінців.

— Капець, я ж тільки пива випив…- похитав він скрутно головою.

— А хто казав, що буде легко? — розсміялася я

Оригінал статті на Букнет: Знижка на Зниклу

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"