Знижка на Зниклу

Знижка на Зниклу

Знижка на Зниклу

Найщиріші вітання!!! Сьогодні діє знижка на ЗНИКЛУ

— Сину, я тебе люблю, просто за те, що ти є. Я тебе любила, коли в тебе різалися зубки, і ти мені спати ночами не давав, коли привчала тебе до горщика, коли переклеювала нові шпалери, які ти помалював, коли ти набив синця хлопчикові в садочку, коли ти мене не слухався, коли перебирав їжею, коли я з тобою робила нудні уроки, коли ти влаштував скандал, що не одягнеш костюм, коли розбив мого ноутбука, втопив у тарілці із супом мій телефон. Ну, думку ти зрозумів? Я буду тебе любити, коли ти будеш помилятися й хибити, то нормально, обов’язковий процес дорослішання. У тебе попереду ще перша викурена цигарка, і травка і ,сподіваюсь, на цьому етапі ти зупинишся, усе таки деградація до одноклітинного організму, то дуже сумний процес. Перший алкоголь, перші сварка з коханою дівчиною чи коханою людиною, — дипломатично вильнула я, а син покривився. — Можливо, тобі захочеться податися в якийсь культ, або зійти на темну сторону буття, не чекай підтримки у всьому. Звісно, у нас будуть сварки й непорозуміння, але при цьому я тебе однаково буду любити. Думку втямив.

— Курити я вже пробував. — зізнався син.

— І пиво пив… — проявила я свою обізнаність.

— У мене, що зовсім немає особистого життя? — обурилася дитина.

 Я перевела на нього погляд.

— Не верзи нісенітниці. Ти в мене горда й незалежна дитина і виживеш без гугла навіть у темному лісі. — Насміхаєшся? — покосився він на мене, під’їдаючи мою натерту моркву.

— Пишаюсь. А то знаєш скільки я знаю випадків, коли матусі тримають синочків біля своїх спідниць, а потім із них виростають такі ж нінащо нездатні чоловіки, бо мама за них усе вирішує, навчає, одягає й переймається аби дитятко лишній раз нічого важкого в руки не взяв. А потім на старості років, вони ж ридають, що діти їм нічого не допомагають і склянку води не подадуть. А все чому? А мама нічого не навчила. Гіперопіку мама проявляла, а навчити дитину не навчила. А ти в мене молодець, приймаєш відповідальність на себе. Ти ж розумієш, що чим більше прав, тим більше обов’язків. І ніяк інакше. Не бувають права без обов’язків. Не буває прав без відповідальності. Це палка з двох кінців.

— Капець, я ж тільки пива випив…- похитав він скрутно головою.

— А хто казав, що буде легко? — розсміялася я

Оригінал статті на Букнет: Знижка на Зниклу

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Як зміниться Osnovy Publishing, отримавши нових власників

Відтепер видавництвом Osnovy Publishing володітиме Українська школа політичних студій (УШПС).  Про це повідомили 14 червня на сайті школи.
Право власності на 100% частки в Osnovy Publis

В Україні започаткували видавничий проєкт ilostmylibrary

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську «Асортиментна кімната» запустила власний малотиражний видавничий проєкт ilostmylibrary, що видаватиме нішеву нонфікш-літературу англійськ

Конкурси воєнної поезії і короткої прози оголосили довгі списки

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці дир

Виходить книжка свідчень жінок про війну, які збирала Вікторія Амеліна

На початку 2025 року вийде друком книжка Вікторії Амеліної War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War («Щоденник війни і правосуддя: Дивлячись на жінок, що дивляться на війну»

Вбивство священного оленя на Оболоні — про «Катананхе» Софії Андрухович

Після 800-сторінкової «Амадоки», що охоплювала величезні шматки історії української культури і яку завбачливо в іноземних перекладах розділяли на кілька томів, Софія Андрухович створила

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"