Знижка на Зниклу
![Знижка на Зниклу Знижка на Зниклу](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1610888941_678034.jpg)
Знижка на Зниклу
Найщиріші вітання!!! Сьогодні діє знижка на ЗНИКЛУ
— Сину, я тебе люблю, просто за те, що ти є. Я тебе любила, коли в тебе різалися зубки, і ти мені спати ночами не давав, коли привчала тебе до горщика, коли переклеювала нові шпалери, які ти помалював, коли ти набив синця хлопчикові в садочку, коли ти мене не слухався, коли перебирав їжею, коли я з тобою робила нудні уроки, коли ти влаштував скандал, що не одягнеш костюм, коли розбив мого ноутбука, втопив у тарілці із супом мій телефон. Ну, думку ти зрозумів? Я буду тебе любити, коли ти будеш помилятися й хибити, то нормально, обов’язковий процес дорослішання. У тебе попереду ще перша викурена цигарка, і травка і ,сподіваюсь, на цьому етапі ти зупинишся, усе таки деградація до одноклітинного організму, то дуже сумний процес. Перший алкоголь, перші сварка з коханою дівчиною чи коханою людиною, — дипломатично вильнула я, а син покривився. — Можливо, тобі захочеться податися в якийсь культ, або зійти на темну сторону буття, не чекай підтримки у всьому. Звісно, у нас будуть сварки й непорозуміння, але при цьому я тебе однаково буду любити. Думку втямив.
— Курити я вже пробував. — зізнався син.
— І пиво пив… — проявила я свою обізнаність.
— У мене, що зовсім немає особистого життя? — обурилася дитина.
Я перевела на нього погляд.
— Не верзи нісенітниці. Ти в мене горда й незалежна дитина і виживеш без гугла навіть у темному лісі. — Насміхаєшся? — покосився він на мене, під’їдаючи мою натерту моркву.
— Пишаюсь. А то знаєш скільки я знаю випадків, коли матусі тримають синочків біля своїх спідниць, а потім із них виростають такі ж нінащо нездатні чоловіки, бо мама за них усе вирішує, навчає, одягає й переймається аби дитятко лишній раз нічого важкого в руки не взяв. А потім на старості років, вони ж ридають, що діти їм нічого не допомагають і склянку води не подадуть. А все чому? А мама нічого не навчила. Гіперопіку мама проявляла, а навчити дитину не навчила. А ти в мене молодець, приймаєш відповідальність на себе. Ти ж розумієш, що чим більше прав, тим більше обов’язків. І ніяк інакше. Не бувають права без обов’язків. Не буває прав без відповідальності. Це палка з двох кінців.
— Капець, я ж тільки пива випив…- похитав він скрутно головою.
— А хто казав, що буде легко? — розсміялася я
Оригінал статті на Букнет: Знижка на Зниклу
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.