Знижка на захопливу дилогію. Не пропустіть.

Знижка на захопливу дилогію. Не пропустіть.

Знижка на захопливу дилогію. Не пропустіть.

Добрий день, шановні книголюби!

Також пам’ятайте, що діє програма лояльності для нових читачів – при покупці однієї книги отримуєте знижку 15% на всі інші мої твори протягом 3 днів.

Анотація до другої частини: 

 Я зустріла особливого чоловіка. Його бояться, та я навчилася за відлякуючою зовнішністю бачити гаряче, любляче серце. Побачила в ньому не чудовисько, а чудового чоловіка. Та, чи зможу я покохати його так само сильно, як він мене?  Чи зможемо навчитися розуміти одне одного? Життя з таким не звичайним чоловіком загрожує численними труднощами. Може, я пошкодую про свій вибір?

Цитати з другої частини дилогії:

«̶  Зізнайся, тебе тягне до мене так само, як мене до тебе. — засміявся Нік. Я теж.

̶  Зізнаюся, так і є… Щойно мені самій захотілося цілувати тебе… — прошептала сором’язливо. Він зрадів. Обійняв мене міцно.

̶  Ти будеш моя, Софіє! Рано, чи пізно, ти наважишся і ми будемо щасливі разом. — сказав впевнено, дивлячись на мене. Я промовчала, притулила чоло йому до  грудей. Десь в середині, мабуть, розуміла, що він має рацію. Що я хочу бути тільки з ним, попри все. Та, чомусь, не можу перестати сумніватися, боятися. Все-таки, є багато нюансів, які не дають мені спокою. Чомусь, майбутнє з таким особливим чоловіком, поки що, виглядає розмито.»

 

 

«̶   Дуже тобі не сподобався? — питаю, скривившись. Вона посміхнулася.

̶  А ти, як думаєш? Золотко, скажу чесно, не ображайся, але я не уявляла, що чоловіком моєї красуні доньки стане двометровий амбал схожий на горилу. – ми всі троє засміялися. Бабуся аж пончик не втримала, впав на підлогу.»

Дуже ціную всіх вас. Бажаю здоров’я і сімейного благополуччя.

З любов’ю, Лана Іссан.

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Знижка на захопливу дилогію. Не пропустіть.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Митниця конфіскувала комікс «Маус» через свастику на обкладинці. НП компенсує вартість утилізованого

Державна митна служба України планувала утилізувати замовлення книжок на $100 через оригінальне видання графічного роману Арта Шпіґельмана «Маус. Сповідь уцілілого». Про це на своїй фей

Січеславські письменники пропагують здоровий спосіб життя

Бернард Шоу був непоганим тенісистом і захоплювався водними видами спорту, Ернест Геменгвей та Артур Конан Дойл полюбляли бокс, а  Дніпропетровська обласна організація НСПУ як соціально відповідальна гр

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"