Знижка на захопливу дилогію. Не пропустіть.

Знижка на захопливу дилогію. Не пропустіть.

Знижка на захопливу дилогію. Не пропустіть.

Добрий день, шановні книголюби!

Також пам’ятайте, що діє програма лояльності для нових читачів – при покупці однієї книги отримуєте знижку 15% на всі інші мої твори протягом 3 днів.

Анотація до другої частини: 

 Я зустріла особливого чоловіка. Його бояться, та я навчилася за відлякуючою зовнішністю бачити гаряче, любляче серце. Побачила в ньому не чудовисько, а чудового чоловіка. Та, чи зможу я покохати його так само сильно, як він мене?  Чи зможемо навчитися розуміти одне одного? Життя з таким не звичайним чоловіком загрожує численними труднощами. Може, я пошкодую про свій вибір?

Цитати з другої частини дилогії:

«̶  Зізнайся, тебе тягне до мене так само, як мене до тебе. — засміявся Нік. Я теж.

̶  Зізнаюся, так і є… Щойно мені самій захотілося цілувати тебе… — прошептала сором’язливо. Він зрадів. Обійняв мене міцно.

̶  Ти будеш моя, Софіє! Рано, чи пізно, ти наважишся і ми будемо щасливі разом. — сказав впевнено, дивлячись на мене. Я промовчала, притулила чоло йому до  грудей. Десь в середині, мабуть, розуміла, що він має рацію. Що я хочу бути тільки з ним, попри все. Та, чомусь, не можу перестати сумніватися, боятися. Все-таки, є багато нюансів, які не дають мені спокою. Чомусь, майбутнє з таким особливим чоловіком, поки що, виглядає розмито.»

 

 

«̶   Дуже тобі не сподобався? — питаю, скривившись. Вона посміхнулася.

̶  А ти, як думаєш? Золотко, скажу чесно, не ображайся, але я не уявляла, що чоловіком моєї красуні доньки стане двометровий амбал схожий на горилу. – ми всі троє засміялися. Бабуся аж пончик не втримала, впав на підлогу.»

Дуже ціную всіх вас. Бажаю здоров’я і сімейного благополуччя.

З любов’ю, Лана Іссан.

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Знижка на захопливу дилогію. Не пропустіть.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"