Знижка на дилогію
![Знижка на дилогію Знижка на дилогію](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1632328862_9172074.jpg)
Знижка на дилогію
І ще раз вітаю, любі читачі!
Сьогодні діє знижка на 2 частину дилогії “Мій суджений дракон” (1 частина – безкоштовно). ЛФ
ІІ частина –
Про що.
Попаданка отримує тіло примхливої королівни та на додачу жениха-дракона, який викрадає її просто із заручин. А потім її викрадає законний наречений”. А потім – чорний маг-звіздар. А потім знову дракон… А ще ж є і справжня королівна, яка потрапляє у наш світ. Та зла мачуха. Та суперниця. Гарпії, ельфи, химери. Вагітність, нетипові пологи, польоти у небі, у Космос, плавання у чарівних водоймах, кілька вінчань!!!
Багато пригод, магії, суперниці, обійми, кохання, вагітність – усе це тут.
Запрошую до історії!
Оригінал статті на Букнет: Знижка на дилогію
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.