Знижка на дві книги циклу.
![Знижка на дві книги циклу. Знижка на дві книги циклу.](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1633271261_5937900.jpg)
Знижка на дві книги циклу.
Привіт, друзі!
Сьогодні, 28 ГРУДНЯ діє ЗНИЖКА 20% на цикл “Несподіване кохання”.
До циклу входять дві книги:
❤ОБИРАЮ СЕРЦЕМ❤ – ніжна, в міру драматична та надзвичайно романтична історія Ані та Данила, яка змусить повірити в справжнє кохання.
❤Я НАВЧУ ТЕБЕ КОХАТИ❤ – чуттєва, романтична історія з надзвичайно позитивними героями Юлею та Романом, які ніколи не кохали по-справжньому допоки не зустріли одне одного.
Запрошую до читання!
Також не забудьте зазирнути на нову главу “БОСА ДЛЯ ПОПЕЛЮШКИ”, сьогодні було оновлення.
Тих, хто ще не підписаний на МОЮ СТОРІНКУ НА БУКНЕТ запрошую підписатися. Також буду рада бачити вас в друзях на моїй СТОРІНЦІ ФЕЙСБУК.
Бажаю всім романтичного настрою та чарівної зими! ❤
Ваша Оксана Мрійченко.
Оригінал статті на Букнет: Знижка на дві книги циклу.
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.