Знижка на відбір наречених. Не потрібна
![Знижка на відбір наречених. Не потрібна Знижка на відбір наречених. Не потрібна](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1568781236_219016.jpg)
Знижка на відбір наречених. Не потрібна
Шановні читачі!
Анотація до книги “Відбір наречених. (не)потрібна наречена”
План-мінімум на найближчу вічність:
1. Залетіти від таємничого незнайомця — зроблено!
2. Загриміти до іншого світу — зроблено!
3. Стати учасницею відбору наречених — зроблено!
Вагітним не можна? Ой, та що ви кажете! А це хто поруч із вами? Часом не зниклий батько моєї дитини? Ні-ні, я додому не хочу, не потрібно мене повертати! Спочатку нехай цей гад виплатить мені аліменти.
Ох… батько моєї дитини — ще й син нареченого?!
Оригінал статті на Букнет: Знижка на відбір наречених. Не потрібна
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.