Знижка на владного ректора!!!
![Знижка на владного ректора!!! Знижка на владного ректора!!!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1600140076_3805464.jpg)
Знижка на владного ректора!!!
Мої любі, сьогодні діє знижка 35% на мою історію18+
– Якщо боїшся, так і скажи, – зелені очі звужуються, грайливо поглядають на мене.
– Не дочекаєшся! — От чорт! Знає на що тиснути, адже я ніколи не дам задній хід, тільки повний вперед!
– Здивуй мене, дитинко, – від його хрипкого голосу зносить дах.
Варто було мені ще раз подумати над тим, що я роблю? Однозначно варто було б! Варто було б послати цього сексуального красеня до дідька? Без сумнівів!
Потрібно було залазити на стіл у ВІП кабінці нічного клубу? НІ! НІ! І ЩЕ РАЗ НІ!
Хіба могла я подумати, що цей нахабний красень виявиться моїм новим ректором? ВИКЛЮЧЕНО!
З якою ж ганьбою я буду згадувати цю ніч… Але все це буде потім, адже зараз я хочу відірватися…
Оригінал статті на Букнет: Знижка на владного ректора!!!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.