Знижка на “Вб’ю за неї” та старт “Хворого кохання”

Знижка на “Вб’ю за неї” та старт “Хворого кохання”

Знижка на “Вб’ю за неї” та старт “Хворого кохання”

Вітаю, мої любі читачі!

Новина №1

Я закінчила роман “Трофей бандита. Чужа наречена” – тепер це безкоштовний повний текст на 164 сторінки. Дуже раджу почитати, щоб поринути в історію Макса та Аліси, коли ви цього ще не зробили.

(картинка клікабельна)

Новина №2

Стартувала публікація роману “Трофей бандита 2. Хворе кохання” – прямого продовження першої частини, де ми станемо свідками стрімкого розвитку стосунків між Максом та його Лисеням. Буде пристрасть та кохання. А ще дещо таке, про що я не писатиму тут. Почитаєте й самі дізнаєтесь про Варвару)) 

(картинка клікабельна)

Новина №3

Книга “Вб’ю за неї” набула статусу передплати (так-так, автор меркантильна істота), а це означає, що якість текстів буде максимально висока, публікації нових прод – щодня, а роман буде повнорозмірним та не розчарує фіналом. Як я умію, коротше. Раджу не вагатися й купувати доступ до платної частини просто зараз, адже там з’явилось уже кілька глав із цікавими подробицями. Завтра буде ще більше.

(картинка клікабельна)

Новина №4

Саме сьогодні діє знижка на купівлю передплати “Вб’ю за неї” – не зволікайте та купуйте преміальний доступ уже зараз, адже завтра такої вигоди вже не буде! Окрема подяка тим, хто це вже зробив, адже кількість платних читачів дедалі зростає – я вам за це дуже вдячна! Велике вам спасибі за підтримку та віру в мене як автора.

(картинка клікабельна)

Ремарка про комерційність:

Шановні читачі, ви навіть не уявляєте собі, як сильно я обожнюю свою роботу. Я людина, що живе творчістю. Я могла би й надалі працювати юристом та заробляти нормальну місячну платню. Але все це життя – воно залишилось далеко в минулому. Я кинула все та з певного часу присвятила життя письменництву. Якщо вам подобається те, що я роблю, і ви хочете бачити більше книжок мого авторства – підтримайте цей проєкт. Підтримайте мене, купуючи книжки. Адже без покупок автор не має засобів до існування. Без покупок автор не має змоги творити та радувати вас шикарними історіями кохання, ненависті та пристрасті. Природа нагородила мене даром складати слова у речення, а речення – у цільні тексти. Це усе, що я маю для вас – мої книжки. І кожна придбана передплата чи завершений твір – цеглинка у фундамент моїх майбутніх творів. У мене їх удосталь – цих ідей. Ви собі навіть не уявляєте, як багато я можу розповісти. Усі ці ідеї занотовані та чекають… Вони чекають та вірять, що я зможу за них узятися. Що обставини складуться вдало, і автор зможе нагодувати доньку зранку, щоб просто сісти за роман та творити для ВАС. Дякую всім за підтримку, дуже ціную!

Ну а тепер свіжий уривок з книги “Вб’ю за неї”

— То ти мені розповіси, звідки в тебе пика така страшна? — домагався Саня правди. — Хто вас так прикрасив, майстре? — наголосив він на останньому слові, щоб як слід мене вколоти. Тому що це сором, реальний сором. Адже я й справді майстер спорту, трясця йому так. А ходжу з розфарбованою мордою, мов у гопника в підворітті. 
— Досить вже. Я тобі все сказав.
— Та ніфіга ти не сказав мені, друже. Що за виродки з тобою це зробили? 
— Якісь п’яндики просто. Я не бачив облич. Було темно, я зупинився й міняв колесо на трасі. Хтось загальмував. Вийшло двоє жевжиків. Один тримав, а другий бив. 
— Один тримав, а другий бив? — повторив Саньок із усмішкою. — Оце ти геть брехати не вмієш, Молоте. Ти взагалі крутий мужик. Я серйозно. Ти ж знаєш, як сильно я тебе поважаю. Ти мене витягував із таких дуп, що мені навіть соромно про це розповідати комусь. Якби не ти, я б уже давно був двохсотим. Моя мала би отримала похоронку, розумієш?
— Не перебільшуй.
— Ото даєш, брате… — розчервонівся Саня й плескав мене по плечу. — Так заливати своєму корешу — що “один тримав, а другий бив”… Це що за труси в горошок? Ти ж тренер. Боєць професійного рівня. Ти ж десантник, бляха. Та ти один самотужки можеш… — читав мені друг нотації. Й раптом Саню осяяло. Він закляк на половині речення й підняв указівного пальця, як це роблять під слово “еврика”. — Зажди-зажди… Усе це через бабу, — сказав він змовницьким голосом. 
І я не зміг витримати гарну міну при поганій грі. Зрадливо відвернув обличчя у бік зали, ніби це могло ще врятувати ситуацію.
— Це неправда, Сань. Тож кинь уже копати, бо набридло. 
— Невже через бабу, Молоте? Не може такого бути. Щоб я здох.
 

ЧИТАТИ КНИГУ ДАЛІ (тиць)

Оригінал статті на Букнет: Знижка на “Вб’ю за неї” та старт “Хворого кохання”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

«Поезія Вільних»: 20 500 віршів про війну в Україні

«З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну понад 20 000 віршів про війну було подано на портал «Поезія Вільних» українськими та іноземними поетами.

На порталі вірші найвищого художнього

Колективна безвідповідальність: «Гроші від Гітлера» Радки Денемаркової

Радка Денемаркова. Гроші від Гітлера / переклад М. Севрукової – Комора, 2022

Літератури про Голокост здебільшого сконцентрована на тому, що відбувалося в концентраційних таборах. Здава

З нагоди 300-ліття: як Україна святкуватиме день народження Григорія Сковороди

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років із дня народження видатного українського філософа й поета Григорія Сковороди. Нехай росія «вітає» його обстрілом музею у Сковородинівці, повном

«Репортери без кордонів» проти ретрансляції телеканалів рф французькими супутниками

Правозахисна організація «Репортери без кордонів» (RSF) подала позов проти державного французького регулятора телерадіомовлення (ARCOM), який відмовився застосовувати будь-які заборони

Михайло Пасічник. «Ми заклали бомбу помсти…»

ПУТІН ПРОВОДИТЬ ОКУПАЦІЙНУ НАРАДУЦе не закІнчиться добром…Дивлюсь одні й ті ж самі ролики:Сидить у кріслі під гербомУдав – гіпнотизує кроликів…26 люте 2022БУЛЬБЕШНИК-САМОЗВАНЕЦЬГосподарник, батько? Ні,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"