Знижка на “Боса…” Дві книги за ціною однієї! ❤️
![Знижка на “Боса…” Дві книги за ціною однієї! ❤️ Знижка на “Боса…” Дві книги за ціною однієї! ❤️](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1633271261_5937900.jpg)
Знижка на “Боса…” Дві книги за ціною однієї! ❤️
Доброго мирного дня, друзі!
Нагадую, що перша частина цієї дилогії БЕЗКОШТОВНА, тож всі охочі можуть прочитати її ось ТУТ.
❤️УРИВОЧОК ІЗ ЗНАЙОМСТВА ГОЛОВНИХ ГЕРОЇВ:❤️
Валя відсторонилася від незнайомця та нарешті поглянула на його обличчя. Симпатичний, дуже… А точніше справжній красень! Охайно підстрижене коротке темне волосся, магнетична посмішка та дивовижні чорні… ні, темно-карі очі, в яких будь-яка жінка може швидко втратити розум. А прямий ніс та чіткі риси обличчя видають рішучий характер. Цей чоловік точно вміє бути суворим та відстоювати свою точку зору, але… водночас відчувається, що в ньому немає жорстокості чи злості. Харизматичний, впевнений у собі та неймовірно привабливий. Справжній сучасний принц! Валя раптом помітила, що відкрито роздивляється його та збентежилася, опустивши очі.
— Не варто ніяковіти, — усміхнувся чоловік. — Я теж тебе розглядав, Попелюшко! І можу сказати, що ти дуже гарненька… тільки трохи заплакана.
Згадавши про макіяж, який, мабуть, не витримав повторного контакту зі сльозами, Валя дістала з сумочки серветку та почала витирати обличчя.
— Давай, допоможу! — незнайомець забрав серветку, обережно провівши нею під очима Валі та перевів погляд на її збите коліно. — Тут потрібен антисептик!
— Я приїду додому і все оброблю, — тихо промовила Валя, взуваючи загублену босоніжку, яка стояла поруч із нею на тротуарі. — Дякую за допомогу.
— А як плануєш добиратися додому?
— Почекаю наступний автобус… Або викличу таксі.
— І теж чекатимеш його хвилин двадцять, — побачивши, що Валя вже застебнула ремінь на босоніжці, незнайомець обережно огорнув дівчину рукою навколо талії, допомагаючи підвестися на ноги. — Я можу тебе підвезти.
Нагадую, що зараз на Букнеті публікується книга про молодшу сестру Валі – Мар’яну. Ця історія має назву “ПАРОЛЬ:”Я ТЕБЕ КОХАЮ”(назва клікабельна) і сьогодні зранку поповнилася новою главою. Запрошую всіх до читання!
Ще більше новин, анонсів і приємностей для читачів можна знайти на моїй сторінці Фейсбук ось ТУТ (до речі просто зараз ми там разом обираємо ім’я головного героя для наступної книги, тож приєднуйтеся)!
Дякую за увагу!
Мирного неба і тихого дня! Все буде Україна!
Ваша Оксана Мрійченко ❤️
Оригінал статті на Букнет: Знижка на “Боса…” Дві книги за ціною однієї! ❤️
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.