Знижка “За сімома замками. Зовні”

Знижка “За сімома замками. Зовні”

Знижка “За сімома замками. Зовні”

Вітаю!

“За сімома замками. Зовні”

Анотація:

Вона ховалася за сімома замками. Впустила всередину лише його. Думала, вони – два адреналінщики, яким закортіло пограти в кохання. Виявилося – йому потрібно більше і весь цей час гра велася за його правилами. Тепер вона – його вагітна дружина. Береже секрет, про який він не має дізнатися.

– Це не смішно, Костя…
– А хто жартує? Вітаю, Агато. Ти тепер Гордєєва. Моя дружина. Зберешся сама?
– Я нікуди не поїду. Ти не маєш права…
– Потрібно було думати до того, як зв’язалася зі мною. Хоча б щось про мене дізнатися. Я давав тобі шанс, ти ним не скористалася. Не сподобалося, що я можу бути з іншою? Чудово! Я вирішив проблему. Мені потрібна була дружина. Тепер це ти. Збирайся, Замочку. Подивишся на життя зовні. 

В тексті є: незапланована вагітність, шлюб з примусу, сцени 18+, небезпечний герой, несподівані сюжетні повороти

Також не забувайте і про новинку “Непорушні обітниці”!

Це історія про найціннішого друга і помічника Кості – Гаврила і його величезне кохання до біди-Поліни!

Проди в “Обітницях” виходять кожного дня!

Оригінал статті на Букнет: Знижка “За сімома замками. Зовні”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"