Знижка! Закоханий демон чи харизматичний відьмак?
![Знижка! Закоханий демон чи харизматичний відьмак? Знижка! Закоханий демон чи харизматичний відьмак?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1643113568_5492526.jpg)
Знижка! Закоханий демон чи харизматичний відьмак?
Доброго та сонячного дня, мої любі! Сьогодні знижки на любовне фентезі, де любов грає головну скрипку)
Друга історія з неабияким закрученим сюжетом «Право кохати» – 29,25 грн. Він так довго жив у темряві, що йому захотілося чогось світлого, забороненого, наприклад, кохання. Адже вважається, що древні демони не здатні відчувати любов, вони навпаки винищують цю слабкість. Але Рафаїл не такий, як решта, він ризикнув, покохав звичайну дівчину, кинувши виклик темряві.
Бажаю нам усім мирного неба, тепла та віри в краще! З любов’ю, ваша Лаванда)
Оригінал статті на Букнет: Знижка! Закоханий демон чи харизматичний відьмак?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.