Знижка до Дня захисників і захисниць України!

Знижка до Дня захисників і захисниць України!

Знижка до Дня захисників і захисниць України!

Оголошую знижку у 20% до Дня захисників і захисниць України на фантастичну книгу “Світи під ногами”! Вітаю усіх із Днем Козацтва і Покровою!

Олександра затягнуло у свої тенета неспокійне сновидіння. Йому снилося, що він іде через пустелю, ноги загрузають у піску і зісковзують по схилу, який не хоче тримати вагу тіла. Іти важко, дихання переривається.

Не маючи більше сили дертися на бархан, Сашко сів на пісок, щоб віддихатись і трохи перепочити.

Вночі у пустелі холодно, пробирає до кісток. Небо на сході світлішає, та яскраві зірки, вкладені у коштовні сузір’я, тьмянішають непомітно.

Вдалині пронизливо завив шакал, наче не відпускаючи ніч. Над найближчим барханом завис Оріон. Сім великих зірок, три з яких перепоясали сузір’я.

А ще на бархані хтось стоїть, на тлі світанкового неба не зрозуміти, але фігура видається знайомою.

Зібравши в кулак усю свою волю й іноді допомагаючи собі руками, Олександр заліз на верхівку бархану.

Це по той бік ще панувала ніч, а звідси виднівся новий день. Край золотавого сонця визирав з-за бархану, світло розливалося по пустелі мерехтливим морем. Гарно і лячно водночас, ніби людині немає місця серед цієї незбагненної і смертоносної краси.

Людина, яка зустрічала світанок, стоячи на краєчку пустелі, поворухнулася, і пісок змійками поповз по бархану. Олександр згадав, що не сам, озирнувся до чоловіка, й похитнувся від несподіванки, побачивши Ігната.

Тільки це був зовсім не його друг зі студентської юності. Погляд карих із прозеленню очей пронизливий, але крижаний, і замість усміху і волі у глибині цих очей гніздяться жорстокість і смерть. На одній скроні трохи поблискує сивина, сильно помітна у темному волоссі. Обличчя бліде, ніби шкіри довго не торкалося сонце.

Але найбільше Сашка вразив одяг Ігната: вільного покрою, який справді був би доречним тут, на Сході, тонка вишивка сріблиться на широких рукавах з розрізами, по коміру і низу цього незвичного вбрання, яке неабияк пасує чорнявому. Ігнат перепоясаний широким поясом із металевими вставками, розшитим бірюзою і рубінами.

– Ігнате, що з тобою трапилося?.. – тихе запитання злітає з вуст.

Сонце викочується з-за бархану, та замість золота піщані дюни залиті холодним вогнем і кров’ю. Олександру ввижається, що він згорить або потоне у цьому неприродному змертвілому морі, якщо оступиться.

Ігнат простягає руку, оживають жарини у каменях його шкіряного браслету.

– На коліна, – наказує Ігнат, й у ледь чутних словах живе прадавня влада, яка йде від землі, від крові, від самого життя.

Наказ, якого не ослухатися, але і якому не можна підкорюватися, бо це гірше, ніж оступитися у неприродне палаюче криваве море внизу. Олександр напрочуд чітко зараз це усвідомлює.

– Опам’ятайся, Ігнате. Ми ж друзі! – пробує дотягнутися до товариша Сашко, але той прибирає руку.

Очі Ігната так само холодні, але вогні у каменях браслету вистигають. І цієї миті Олександр розуміє, що товариш бачить значно більше, ніж відкрилося йому, і подумки дякує долі, яка приховала від нього ці страхітливі малюнки.

– Дивись, – тихо мовить Ігнат, обертаючись до полум’яного моря, в якому здіймаючи крила, народжується велетенський птах.

Яряться зірками хижі очі, а пера – вогненні мечі, здатні розрізати броню і подолати будь-який захист. Він – втілена у вогні смерть і водночас полум’я життя, що запалює серце кожної живої істоти, він – страх і надія… Та цей птах не здатний злетіти, ніби щось тримає його біля землі.

Ігнат знову дивиться на Олександра, але до жорстокості домісився невимовний сум, і це поєднання лякає найбільше.

– Завжди є чиясь жертва. Пробач, Олександре, – голос теплий, та лише на мить, а наступної секунди Ігнат різко змахує рукою, сиплеться пісок під ногами.

Олександр падає у криваве море прямо в обійми крил вогненного птаха. Небо чорне, крижаним полум’ям горить Оріон…

****

Чи залишаться Сашко та Ігнат друзями після такого пророцтва, дізнаєтеся з третьої книги циклу “Небесні міста”.

Оригінал статті на Букнет: Знижка до Дня захисників і захисниць України!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижки 35%!!!! Подарунки!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка 35% на мою пекельну дилогію 18+) 

Твій брат мене бажає

– Сестри в будинку немає, – намагаюся закрити двері.
– Дуже добре … значить нам ніхто не завадить, – брат мого нареченого накриває мене

Відомий лавреат премії імені Тараса Мельничука

Поет Анатолій Осадчий став лавреатом літературної премії імені Тараса Мельничука-2022. Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.
У віршовій збірці «Від Пруту до Рей

Конкурс для журналістів «Честь Професії» оголосив склад журі 2022 року

Конкурс «Честь Професії» оголосив склад журі та відбіркової комісії 2022 року. Про це організатори конкурсу повідомили на своїй фейсбук-сторінці.
Конкурсні матеріали оцінюватимуть у два

Новинка, знижка та інші смаколики)

Слава Україні!

Шановні читачі, рада повідомити що ми із

Мікою Стів

вирішили попрацювати разом та запрошуємо вас до нашої новинки 

Попелюшка з Франківщини

 

Для мене це новій та цікавий досвід, тож буду

❤️ Знижка на роман “Стань мамою моїх дітей” ❤️

Сьогодні, 29.06 діє перша знижка на роман “Стань мамою моїх дітей”, 10%!!!

… Макар намагається здерти з мене одяг. Під руку підвертається порожня пляшка на поличці для взуття. Схопивши її, замахуюсь, цілячись у скроню

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"