Знижечка 25%!

Знижечка 25%!

Знижечка 25%!

Вітаю, мої любі!

Чи вдасться героїні роману знайти своє місце під сонцем? Чи зможе не здатися, не опустити рук серед оцих усіх життєвих  проблем?

Запрошую до читання роману!

АНОТАЦІЯ ДО КНИГИ

Моє життя – це суцільна чорна смуга. Зрада нареченого, смерть матері, пияцтво батька та проблеми брата-підлітка змушують мене погодитися на роботу “під прикриттям”. Та я боюся лише одного: щоб не здійснити помилку, за яку потім довелося б пошкодувати… І що дасть мені ця авантюра: фінансову допомогу, підтримку друзів у боротьбі за брата чи справжнє кохання?

https://booknet.com/uk/book/selyuchka-viyaviti-zradnika-b212058

УРИВОК З РОМАНУ:

– Ну, визначного тут нічого немає! – говорить вона, нахилившись до мене через стіл. – Знаєш, яка конкуренція в місті? Тут же ресторани на кожному кроці. Тож вижити не легко!

– Але це досягнення, Кірко! – не вгамовуюся. – Наші з Борщагівки лопнуть від заздрощів, коли дізнаються!

– Не варто нічого нікому розповідати! – шепоче вона. – Мені й так не солодко!

– А що сталося?

– У мене витік інформації! І це коштуватиме мені декілька мільйонів…

– Міль… мільйонів?

– Так!  

– Я не розумію, Кір! Вони що, вкрали в тебе базу постачальників?

– Та яку базу, Ясю? Ти як скажеш? – шипить вона, усміхаючись офіціанту, який приносить нам каву та омлет. – Дякую!

– А що ж можна вкрасти? Старовинні рецепти?

– Так, – промовляє вона, вертячи в долонях горнятко кави. – Тільки не старовинні рецепти, а нове меню, яке ми планували запускати в цьому сезоні…

– Тобто ви його ще не запускали?

– Ні. Лише одну страву!

– І з чого ти взяла, що це меню хтось вкрав? – запитую, наминаючи омлет. Він виявляється доволі смачним. Чи то я з дороги зголодніла? – Як можна вкрасти те, що ще, навіть, не запустили у виробництво!

– Ти зараз з мене знущаєшся, так? – сичить вона, блиснувши на мене розлюченим поглядом. – Ти в цьому нічого не тямиш!

Перестаю їсти й дивлюся на подругу здивованим поглядом.

– Якщо ти забула, то щось я в цьому таки тямлю, оскільки теж вмію готувати!

– Гаразд, вибач! – промовляє вона, посьорбуючи каву. – Мій шеф-кухар розробив меню, яке ми мали впроваджувати у виробництво поступово, замінюючи деякі страви та додаючи інші до основного меню. І як виявилося, що точно таке ж меню ще в одному ресторані міста. В наших конкурентів…

– Так може твій шеф-кухар просто злизав його в когось?

– В них теж воно лише почало впроваджуватись, – промовила подруга. – Тобто хтось його вкрав у нас і продав їм за доволі хороші гроші.

– А хто мав доступ до цього меню?

– Я й шеф-кухар!

– Тоді це він…

– Я не можу це довести! Не можу безпідставно звинуватити його в роботі на декількох босів…

– І що робити? Як можна це довести?

– Є один спосіб! – вона допиває каву й нахиляється до мене ще ближче. – Я візьму тебе на роботу в холодний цех. І ти зможеш допомогти мені зібрати на нього компромат…

– Я?

– Ясю, тебе тут ніхто не знає! – шепоче вона. – Ніхто з них не буде звертати на тебе ніякої уваги. І ти зможеш спокійно слідкувати за ним і чути всі його телефоні розмови.

 

***

– Вважаєш, що в мене вдосталь часу і я просто відпочиваю під кондиціонером, поки ви сходите шістьма потами?  – ричить він. Здається ще секунда і він накинеться на мене з кулаками. – Якщо приперлася з села, то мала спочатку спробувати попрацювати в якійсь забігайлівці, а вже потім лізти в цей дорогий ресторан!    

Злість переповнює мене, тож відкорковую пляшку й виплескую кефір шеф-кухарю прямо в обличчя.

Округлими від шоку очима дивлюся на обличчя Дмитра, по шкірі якого повільно стікає молочна суміш. Кефір капає з бороди прямо на білу сорочку, залишаючи жирні плями, які збільшуються з кожною секундою. А Лозицький рота відкрив від несподіванки. Він певно такого не очікував. 

– Що ти…

Та я розвертаюся й кидаюся до дверей. Влітаю на кухню, помічаючи, що вона порожня. Невже всі пішли додому? Встигаю лише зайти за один зі столів, коли до кухні вривається розлючений шеф-кухар.

– Ти труп, мала! – фиркає він, кидаючись до мене. – Сьогодні я навчу тебе поважати керівників й поводитися адекватно зі старшими!

– Не підходь! – попереджаю, дивлячись прямо у вічі. – Інакше я за себе не відповідаю!

Та він хапає з вітрини пудинг з шоколаду, крему та джему й кидає мені в обличчя. Я не встигаю ухилитися і вся холодна маса заліплює мені очі, забивається в ніздрі та заповнює рота. Обличчя відразу покривається гусячою шкірою від холоду, а шоколад, крем та джем повільно сповзає по обличчю.   

Оригінал статті на Букнет: Знижечка 25%!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"