Знайди свою книгу!

Знайди свою книгу!

Знайди свою книгу!

Вітаю, мої любі!

Книга перша: Бувають такі моменти, коли з’являється відчуття, наче на тебе хтось дивиться, і тоді інтуїтивно починаєш шукати цього спостерігача. Ось і в мене зараз таке відчуття. Стаю на пішохідний перехід й звертаю погляд на чорний автомобіль, що стоїть в очікуванні зеленого світла. Ловлю погляд його власника й мороз пробігає тілом. Наче раптово наступила зима й заморозила все навколо. Я ні з чиїм іншим не сплутаю цей погляд. За все життя на мене дивився так тільки один чоловік. Влад!

Це він сидить за кермом й дивиться через скло мені у вічі. А я крокую й не можу відвести від нього свого погляду. Як загіпнотизована переходжу дорогу, але таке відчуття, наче падаю у прірву. На мене налітає якась дівчина і я відводжу погляд. Вона щось бурчить на мене, але я не чую. Знаходжу темні очі, які й не думала колись ще побачити й бачу легку усмішку на вустах їх власника. Читайте тут! 

Книга друга: — Мене важко здивувати.

 — Б’ємося об заклад, я зможу?

Я відсахуюся навіть. Зовсім не сумніваюся, що Огнєв із тих, хто може мене здивувати. Але щоб багато честі йому не робити, киваю.

— Спробуй, — кидаю недбало. — Впевнена, не вийде.

— Не пошкодуєш? — запитує низьким глухим голосом і додає: — Впевнена? Після його тону — вже не впевнена, але стійко кажу:

— Нумо вже. І за мить доповнюю: — Довго думаєш, — нариваюся. — Я сподівалася, що в тебе вже є план.

— Є, новенька, — видихає за сантиметр від моїх губ. Читайте тут! 

Книга третя: — Спляча красунечко, — нахиляюся до вуха. — Сніжано-о-о, — легенько торкаюся пальцями її щоки. Не хочу різко будити, ще налякається. — Прокидайся.

— Ще трішечки, — бурмоче з заплющеними очима. — Любий, я ще трішки посплю, добре?

Любий? Округлюю очі. Про кого це вона? Хто їй сниться? Єдина думка, яка майорить в голові — у неї є хлопець. Її руки лягають мені на шию, обіймають. Вона горне мене до себе, а я й не пручаюся. Наче так воно і має бути. Ніжні губки притуляються до щоки. Цілує ніжно, даруючи лагідний цілунок. Приємно до чортиків. Дуже хочеться продовження, схопити її в оберемок і цілувати з шаленою пристрастю. Але ж, трясця, так не можна! Читайте тут! 

Також запрошую на новий розділ новинки «Недосяжна», зранку було оновлення))

Щиро дякую за увагу!

Бажаю тихої та затишної неділі. Бережіть себе!

З повагою, Ерін.

 

 

 

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Знайди свою книгу!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Запустили флешмоб «Електрохарчування»: що читають українці під час блекаутів

Українські користувачі соцмережі Х (твіттеру) відновили флешмоб «Електрохарчування», у межах якого люди діляться книжками, які читають під час знеструмлень світла. 
Флешмоб започаткувал

Переклад Майка Йогансена номінували на престижну польську премію

Переклад роману Майка Йогансена «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію» номінували на літературну премію міста Ґдиня. П

House of Europe оголосив переможців сьомого конкурсу грантів на переклад

House of Europe визначив переможців сьомого конкурсу на отримання перекладацьких грантів. Про це йдеться на сторінці організації у фейсбуці.
Переклади на українську
Видавництво «Вавилон

«Це національна ганьба, що в Києві є музей Булгакова», — Віра…

Дослідниця літератури Віра Агеєва вважає, що в Києві не має бути музею Булгакова.

Про це вона сказала у інтерв’ю «Культурі на часі».

Агеєва пояснила, чому література 19 століття стає промовистою д

В Україні планують карати студентів за плагіат і ШІ в наукових роботах

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт №10392 про академічну доброчесність. Про це повідомили на сайті Верховної Ради.
Законопроєкт передбачає відповідальність за

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"