Зміна аннотація та анонс новинки

Зміна аннотація та анонс новинки

Зміна аннотація та анонс новинки

Привіт, мої хороші! Хочу повідомити, що у романі ВЕСНА МОГО ЖИТТЯ змінилася анотація. Інколи романи диктують вимоги щодо змін. Цей роман розповідає про щире кохання, за яке варто боротися. Ще у цьому творі неочікувані повороти, які змусять задумуватися з ким саме залишиться головна героїні. 

Він побачив її весняної ночі. Прекрасна дівчина з довгим каштановим волоссям переходила дорогу, нагадуючи чарівне видіння. Та сама красуня, за якою Олег побивався ще в університеті, але так й не отримав взаємності.
Можливо доля дає їм обом ще один шанс? Чи навпаки? Змусить упевнитися, що в них різні дороги?
Щире кохання, заради якого варто боротися, не попереджає, перш ніж увірватися у життя. Не запитує коли приходити. Це Наталія відчула на власному досвіді. Та чи того чоловіка вона обрала?

 

Ще хочу додати, що 5 червня буде опублікована новинка, яка дозволить зануритися у літню атмосферу щирого кохання. Усіх чекаю у гості та дякую за підтримку. 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Зміна аннотація та анонс новинки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Євген Нищук: На Шевченківський комітет тиснула команда одного з номінованих фільмів

За словами голови Шевченківського комітету Євгена Нищука, команда стрічки «Тарас. Повернення тиснула на членів Шевченківського комітету після того, коли не пройшла у наступний тур відбо

Лондонський ярмарок назвав лавреата-2024, що зробив визначний внесок у розвиток світового книговидання

Лондонський книжковий ярмарок нагородив Янга Сука Чі, голову Асоціації американських видавців (AAP), премією «За життєві досягнення». Про це Читомо повідомили представники ярмарку.
Нара

Не журися в Корениці!

Малі біженці від війни, які знайшли притулок у Хорватії, отримали в подарунок від автора веселі книжки

Діти скрізь залишаються дітьми. І в Хорватії також. Тому під час перерви гамір у тамтешній школі

Бізнес-література від українських авторів: що нового у сегменті?

За роки незалежності бізнес-література мала стабільну аудиторію в Україні, щоправда, це були виключно перекладні видання і майже повністю експортовані з росії книжки. Неодноразові диску

Книжку Станіслава Асєєва про російський коцтабір в Донецьку видадуть в Ефіопії

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видадуть в Ефіопії амхарською мовою. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.
Це буде 12 мова, на яку пер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"