Змучилась щось вигадувати
![Змучилась щось вигадувати Змучилась щось вигадувати](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1616229822_6239074.png)
Змучилась щось вигадувати
Тож, просто привіт усім!
“Висока струнка блондинка з дивовижними яскраво-синіми, як весняне небо, очима і сильним красивим тілом стояла на палубі корабля, що швидко розсікав безмежну та здавалося неосяжну морську блакить. Поруч з нею знаходився красивий молодий чоловік з прекрасним могутнім тілом професійного воїна.
Корабель весело гойдався на невгамовних хвилях, а молодий чоловік геть не так весело конвульсійно здригався всім своїм могутнім тілом, перехилившись через борт. Він “кормив рибок” вже не перший день, від чого був геть знесилений й виглядав, м’яко кажучи, не дуже.
— Горде, бідося моя! — звернулася до нього дівчина. — Та коли ж ти уже звикнеш до цієї хитавиці? Бідненький мій хлопчик! Хто б знав, що це таке буде! Я більше за Еббі переймалася. А воно бачиш як.
Вона поглянула на маленьку чорняву дівчинку з дивовижно красивими оченятами й ідеально рівним носиком, яку тримала на руках. Дівчинка була абсолютно спокійна й безтурботно гралася білявим волоссям Лії.
— Так, моє зайченятко? — посміхнулася Лія до малечі. — Погано нашому Гордусіку. А нам нормально. Моя ж ти розумничка! А де це наша годувальниця, а то у мене вже руки відвалюються. Манюня, манюня, а вже такий камінчик!
— Давай я її потримаю, — почувся за спиною голос капітана. Він якраз з’явився на палубі зі своїм вірним Леко.
Капітан обережно взяв у Лії манюню. В його величезних руках вона здавалася геть крихітною. Цей велетень якось відразу закохався в малу пустунку. І це в них було взаємно. От і зараз вона відразу посміхнулася йому та потягнулася до його губ. Вона дуже любить, коли він їй робить “бр-р-р!”
— Ти бува не вагітний, Горде? — загиготів Леко. — Ліє, а вам не зарано другого заводити?
Та мимоволі посміхнулася. Горд зиркнув на дівчину і в його погляді було щось типу: “На моєму місці повинна була бути ти!” А Леко продовжив його діставати.
— Але ж мала на тебе схожа! Вся в татка! — абсолютно серйозно сказав він.
Горда вкотре скрутило й він знову швидко нахилився “подивитися на хвильки”.
— А я оце дивлюся на неї, дивлюся, і ніяк не допетраю, на кого ж вона більше схожа! — сказав капітан. — Наче й від Лії щось є. Губи дуже схожі. Брови… Але ні. Ти таки правий, Леко! Більше все таки на Горда.
— Ага! — донеслося десь з-за борту. Горд випрямився зі словами: — А на кого ж ще вона повинна бути схожа?”
(Що в цьому смішного, звичайно, краще зрозуміють ті, хто читав. Це такий тонкий натяк ; )
Книжка класна. Аж захотілося написати продовження. Може так і зроблю, коли покінчу з
“УПСіком”.
Доречі, сьогодні о восьмій вийде чергова глава, вже четверта. Називається – “Він сказав “ТАК”.
Це вам ще один тонкий натяк.
Все, люди, що хотіла сказала, наче нічого не забула.
Сподіваюся, у всіх все добре, всі живі-здорові. Принаймні щиро всім цього бажаю.
Гарного дня всім добрим людям!
Оригінал статті на Букнет: Змучилась щось вигадувати
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.