Зимова новинка

Зимова новинка

Зимова новинка

Привіт ❤️

 

Сьогодні вирішила влетіти в останні дні конкурсу “Ніч перед Різдвом” (принаймні я на це сподіваюся), ніби студент-трієчник в кінці семестру))) Не могла не додати свою оповідку на поличку з історіями на таку теплу і затишну тематику.  

“Еліна зі снігової кулі” – це суміш романтики, містики і, мабуть, драми (сподіваюся, що останнього було не забагато).

 

Анотація: Успішна дівчина і звичайний студент, який підробляє у кав’ярні. Що може їх пов’язувати? Втім, воля випадку зводить їх у різдвяний вечір. Вона перевернула його Світ однією своєю появою, але чи знайдеться в її серці місце для юнака?.. 

Насправді історія Еліни та Алекса почалася ще восени, коли ці двоє завітали до мого сну. Красива пара під густим снігопадом. Було абсолютно не зрозуміло, до чого таке марево серед осені, але я одразу сказала собі, що ще повернуся до них. І ось нарешті це сталося (яка то втіха писати знову художній текст після тижнів роботи над магістерською…)!

На лоскотання читачам нервів очікуванням нових частин я часу вже не маю, тому фінал історії буде завтра, а сьогодні пропоную перші дві частини. 

Зізнаюся, що ще не читала жодного оповідання з конкурсу, але я вже в передчутті чудового проведення часу у світі різдвяних історій))) 
Бажаю успіхів всім учасникам!!!

Міцно-міцно обіймаю, 
Ваша Торі

Оригінал статті на Букнет: Зимова новинка

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"