Зимова новинка

Зимова новинка

Зимова новинка

Привіт ❤️

 

Сьогодні вирішила влетіти в останні дні конкурсу “Ніч перед Різдвом” (принаймні я на це сподіваюся), ніби студент-трієчник в кінці семестру))) Не могла не додати свою оповідку на поличку з історіями на таку теплу і затишну тематику.  

“Еліна зі снігової кулі” – це суміш романтики, містики і, мабуть, драми (сподіваюся, що останнього було не забагато).

 

Анотація: Успішна дівчина і звичайний студент, який підробляє у кав’ярні. Що може їх пов’язувати? Втім, воля випадку зводить їх у різдвяний вечір. Вона перевернула його Світ однією своєю появою, але чи знайдеться в її серці місце для юнака?.. 

Насправді історія Еліни та Алекса почалася ще восени, коли ці двоє завітали до мого сну. Красива пара під густим снігопадом. Було абсолютно не зрозуміло, до чого таке марево серед осені, але я одразу сказала собі, що ще повернуся до них. І ось нарешті це сталося (яка то втіха писати знову художній текст після тижнів роботи над магістерською…)!

На лоскотання читачам нервів очікуванням нових частин я часу вже не маю, тому фінал історії буде завтра, а сьогодні пропоную перші дві частини. 

Зізнаюся, що ще не читала жодного оповідання з конкурсу, але я вже в передчутті чудового проведення часу у світі різдвяних історій))) 
Бажаю успіхів всім учасникам!!!

Міцно-міцно обіймаю, 
Ваша Торі

Оригінал статті на Букнет: Зимова новинка

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До рейтингу найбагатших жінок США від Forbes увійшли дві письменниці 

Американський діловий журнал Forbes оголосив рейтинг 100 найбагатших жінок Америки, які досягли успіху самостійно.
 
Шостий рік поспіль його очолює дистриб’юторка будівельних матеріалів

У Будинку письменників відбувся урочистий захід, приурочений до Міжнародного дня захисту…

1 червня в Будинку письменників, у Києві, відбувся надважливий і символічний культурно-мистецький захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Попри жахливу ніч обстрілів Києва, коли обезуміла

У Києві не можуть знести пам’ятник Пушкіну через його охоронний статус 

Київська міська рада підтримала петицію про демонтаж памʼятника російському поету Алєксандру Пушкіну в одному з районів столиці, але наразі не може його знести через охоронний статус. П

Переклади весни: чумні турецькі ночі, любов серед сельви й шведські вовки

П’ять місяців 2023 року з низкою гучних перекладів як художньої, так і нон-фікшн літератури, показали, що український книговидавничий ринок не здається, а продовжує боротись за читача,

У США вийшла збірка поезії про трагедію Бабиного Яру

Видавництво Українського наукового інституту Гарвардського університету випустило двомовну збірку Babyn Yar: Ukrainian Poets Respond («Бабин Яр: Відгук українських поетів»).
 
У книзі з

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"