Здолати прірву. Знижка 25%
![Здолати прірву. Знижка 25% Здолати прірву. Знижка 25%](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1632166916_5348014.jpg)
Здолати прірву. Знижка 25%
Нагадую, що це дилогія, а першу книгу ПРОЙТИ НАД ПРІРВОЮ можна повністю безкоштовно. Не пропустіть нагоди придбати книги дешевше.
Аннотація:
Прагнучи утекти від колишнього коханого, Юля покидає столицю. Живе простим життям та намагається зібрати уламки розбитого серця. Рік потому шляхи Юлі та Принца Руслана знову перетинаються. Кохання спалахує з новою силою. Та разом з почуттями, між ними прірва. Яку вони мають здолати або ж зірватися…
Обличчя молодого чоловіка, лишалося серйозним. Прагнув розставити усі крапки над «і».
– Ти розумієш, що я тебе зараз купую? – запитав він, продовжуючи утримувати обличчя Юлі, – щоб потім не робила великі очі та не казала, що не знала.
– Розумію, – відказала та. Чорні очі впилися у зелені, від чого, Руслана кинуло в жар.
Оригінал статті на Букнет: Здолати прірву. Знижка 25%
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.