Звернення. Конкурс!

Звернення. Конкурс!

Звернення. Конкурс!

Привіт, мої хороші. Я до вас, знову, з конкурсу. Хочу запросити тих, хто ще не бере в ньому участі.

Все-таки 10 000- 15 000 знаків, це й не так багато і не так мало. Але ви зараз скажете, брак часу. Немає коли. Я зайнятий (зайнята) Все ніколи. Робота і т. д. 

Я хочу сказати, що не варто відкладати в довгий великий ящик те, що можна зробити сьогодні, завтра. 

Для мене це в новину, бути членом журі. Можливо для когось, теж не в новину писати оповідання. Але це гарна можливість показати свій твір читачам. Стати ближчими на крок до перемоги і взагалі набратись гарного досвіду. 

Я знаю, що всі ми не ідеальні і навіть я роблю помилки, і тому, їх ми не оцінюємо. Ми оцінюємо сам твір, його чарівність. Те, як ви обіграєте ці три слова, які зазначенні у правилах. 

Навіть те, що після конкурсу, кожен член журі обере своїх фаворитів та подарує їм відповідні нагороди, уже щось вартує. 

Тому подумайте добре. Зробіть висновки. Придумайте сюжет. Такий… щоб усі члени журі ахнули, від розвитку подій. 

“Краще зараз, чим ніколи” – таке моє гасло. 

А ви прислухайтесь. Може й дійсно варто взяти участь. 

Звісно, це ваше право і вам вирішувати. 

Ми чекаємо на вас тут: Конкурс “Три слова”.

Члени журі!

Покірно ваша, Марі)) 

Оригінал статті на Букнет: Звернення. Конкурс!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Як зміниться Osnovy Publishing, отримавши нових власників

Відтепер видавництвом Osnovy Publishing володітиме Українська школа політичних студій (УШПС).  Про це повідомили 14 червня на сайті школи.
Право власності на 100% частки в Osnovy Publis

В Україні започаткували видавничий проєкт ilostmylibrary

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську «Асортиментна кімната» запустила власний малотиражний видавничий проєкт ilostmylibrary, що видаватиме нішеву нонфікш-літературу англійськ

Конкурси воєнної поезії і короткої прози оголосили довгі списки

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці дир

Виходить книжка свідчень жінок про війну, які збирала Вікторія Амеліна

На початку 2025 року вийде друком книжка Вікторії Амеліної War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War («Щоденник війни і правосуддя: Дивлячись на жінок, що дивляться на війну»

Вбивство священного оленя на Оболоні — про «Катананхе» Софії Андрухович

Після 800-сторінкової «Амадоки», що охоплювала величезні шматки історії української культури і яку завбачливо в іноземних перекладах розділяли на кілька томів, Софія Андрухович створила

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"