Звернення. Конкурс!

Звернення. Конкурс!

Звернення. Конкурс!

Привіт, мої хороші. Я до вас, знову, з конкурсу. Хочу запросити тих, хто ще не бере в ньому участі.

Все-таки 10 000- 15 000 знаків, це й не так багато і не так мало. Але ви зараз скажете, брак часу. Немає коли. Я зайнятий (зайнята) Все ніколи. Робота і т. д. 

Я хочу сказати, що не варто відкладати в довгий великий ящик те, що можна зробити сьогодні, завтра. 

Для мене це в новину, бути членом журі. Можливо для когось, теж не в новину писати оповідання. Але це гарна можливість показати свій твір читачам. Стати ближчими на крок до перемоги і взагалі набратись гарного досвіду. 

Я знаю, що всі ми не ідеальні і навіть я роблю помилки, і тому, їх ми не оцінюємо. Ми оцінюємо сам твір, його чарівність. Те, як ви обіграєте ці три слова, які зазначенні у правилах. 

Навіть те, що після конкурсу, кожен член журі обере своїх фаворитів та подарує їм відповідні нагороди, уже щось вартує. 

Тому подумайте добре. Зробіть висновки. Придумайте сюжет. Такий… щоб усі члени журі ахнули, від розвитку подій. 

“Краще зараз, чим ніколи” – таке моє гасло. 

А ви прислухайтесь. Може й дійсно варто взяти участь. 

Звісно, це ваше право і вам вирішувати. 

Ми чекаємо на вас тут: Конкурс “Три слова”.

Члени журі!

Покірно ваша, Марі)) 

Оригінал статті на Букнет: Звернення. Конкурс!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"