Звернення до читачів

Звернення до читачів

Звернення до читачів

Шановні читачі, знаю, що наразі не так часто радую вас продами. Мені прикро, що поки що довелося заморозити Ученицю чаклуна. Я думаю про це дуже часто. Нам усім зараз непросто. За цей час моя родина пережила траур. Ми втратили мою бабусю. Вона жила в Ірпені. Я не писала про це, бо не було сил.

Разом з тим намагаюся налаштуватися на УЧ, та як би це дивно не звучало, наче не вистачає емоцій на написання нового. Часом важко залишатися зі своїми думками наодинці, хоча зазвичай мені подобається це. Час від часу відчуваю сором, що стільки часу доводиться витрачати на те, щоб триматися як звичайно. Не давати собі розкисати.

Зараз я переосмислюю багато чого для себе. Гадаю, як і усі. Я збираюся з силами. Потихеньку повертаюся до речей, які люблю. Які були частиною мого життя до 24 лютого.

А зараз хочу просто подякувати тим, хто залишається зі мною. Я рухаюсь далі, хай поки що не так швидко, як хотілося б. Але я рухаюся вперед. Тому бажаю нам усім сил, терпіння і наснаги.

Бо як вдало сказала Наталія Дев’ятко, “Українці – то нація не яка страждає. Українці – то нація яка бореться”. Я повторюю собі ці слова. Бо це правда.

Слава Україні!

Оригінал статті на Букнет: Звернення до читачів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"