Звернення до читачів

Звернення до читачів

Звернення до читачів

Шановні читачі, знаю, що наразі не так часто радую вас продами. Мені прикро, що поки що довелося заморозити Ученицю чаклуна. Я думаю про це дуже часто. Нам усім зараз непросто. За цей час моя родина пережила траур. Ми втратили мою бабусю. Вона жила в Ірпені. Я не писала про це, бо не було сил.

Разом з тим намагаюся налаштуватися на УЧ, та як би це дивно не звучало, наче не вистачає емоцій на написання нового. Часом важко залишатися зі своїми думками наодинці, хоча зазвичай мені подобається це. Час від часу відчуваю сором, що стільки часу доводиться витрачати на те, щоб триматися як звичайно. Не давати собі розкисати.

Зараз я переосмислюю багато чого для себе. Гадаю, як і усі. Я збираюся з силами. Потихеньку повертаюся до речей, які люблю. Які були частиною мого життя до 24 лютого.

А зараз хочу просто подякувати тим, хто залишається зі мною. Я рухаюсь далі, хай поки що не так швидко, як хотілося б. Але я рухаюся вперед. Тому бажаю нам усім сил, терпіння і наснаги.

Бо як вдало сказала Наталія Дев’ятко, “Українці – то нація не яка страждає. Українці – то нація яка бореться”. Я повторюю собі ці слова. Бо це правда.

Слава Україні!

Оригінал статті на Букнет: Звернення до читачів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вінниці відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля»

У Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля».

Про це музей повідомляє у фейсбуку, передає Укрінформ.

«Напередодні світлого Христова Воскр

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"