Зведений Брат ЗІ Знижкою!!!

Зведений Брат ЗІ Знижкою!!!

Зведений Брат ЗІ Знижкою!!!

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

ЛИШЕ СЬОГОДНІ ЗНИЖКА 20%
НА КНИГУ

«Мій норовливий зведений брат»

Вони не бачились сім років… Вона вже з іншим, але він прийшов повернути її.

Молодіжна. Сучасна. Чуттєва історія кохання через роки.
ОБЕРЕЖНО!!! SO HOT !!!

Уривок:
«Вона теж хотіла втекти, але я зупинив її, схопивши за лікоть. Вона впала прямісінько біля мене, і я не втримавшись, обійняв її. Ханна обійняла мене навзаєм і сильно затремтіла.
   — Привіт, Ханно. — Прошепотів я на її вушко.
   — Привіт, Нейте. — Вона важко дихала, я це відчував, доки вона не відсторонилась від мене.
   — Як давно ми не бачились…
   — Після того, як ти мене покинув… минуло сім років. — Ханна з болем та образою дивилася мені у вічі.
   — Ханно…
   Вона встала і вибігла у хол, я скочив і побіг за нею.
   — Не йди за мною!
   — Ханно, зачекай! Прошу!
   Ханна розвернулась, і тицьнувши мене пальцем в груди, з люттю запитала:
   — Чому? Чому ти це зробив? — Її очі в ту мить застелили сльози. Так само, як і мої.
   — Я гадав, що роблю для тебе краще. — Це було дурне виправдання, але я дійсно так вважав.
   — Клас! Супер! Гарне пояснення після того, як ти був зі мною ціле літо, а потім я прокинулась одним «чудовим» ранком, – а тебе немає. За сім років, ти міг вигадати щось краще? — Ханна витерла обличчя долонею, але сльози не переставали бігти щічками. Вона істерично та безпорадно засміялась. — Хоча, що я говорю?! Ти ж і не збирався мені щось пояснювати. Правда ж? Ти ж ніколи і не думав повертатись чи шукати зі мною зустрічі. Якщо б не цей збіг, – ти б ніколи не повернувся і не розповів чого покинув мене.
   — Ханно, я мав це зробити. Я помирав кожного дня без тебе. Не було жодної миті, щоб я не думав про тебе… про нас.
   — Нас?! — Ханна сміялась крізь сльози болю та розчарування.
   — Так, нас. Єдине, що було справжнього і безцінного в моєму житті – це ти. — Я хотів торкнутись її, але вона позадкувала.
   — Я це зрозуміла, коли ти пішов. Ні, ти втік. Після ночі разом, ти просто покинув мене одну в ліжку і пішов. Ти не відповідав на мої дзвінки, ти не писав і не дзвонив мені сам… ти просто зник з мого життя. А весь цей час думала, що я зробила не так? Чому він так вчинив? — Ханна здригалась від сліз, але продовжувала: — Мені здавалося, що я можу збожеволіти від того, що у мене не було пояснень твоєму вчинку. Я знала, ти кохав мене. То чому ж так вчинив… навіщо?
   — Ханно… я…
   — О, а що ви тут робите? — Келлі з’явилась у холі, і вчепившись за руку Ханни, потягнула її на танцмайданчик.
   Я важко зітхнув. Всі сім років я мріяв про зустріч… і от це сталося. А я поводжуся, як кретин, який не може пояснити чому він так вчинив. А Ханна тим часом задавалася питанням, що вона не так зробила?
   Це просто катування якесь.
   Наступні кілька годин, які ми провели в клубі, нам не вдалося з Ханною більше поговорити. Та й я не знав, як і з чого почати розмову, яка для нас була важливою. Була глибока ніч, коли ми всі повернулися до готелю і розійшлися по своїх номерах.
   Цікаво, Ханна сьогодні буде з Джошуа?
   Від цієї думки мені стало не по собі».

***** Сторінка Букнет ***** Інстаграм ***** група Фейсбук *****
***** Сторінка Фейсбук *****

А ЩЕ СЬОГОДНІ ЗНИЖКА У МОЄЇ КОЛЕГИ!!!
Анна Пахомова – книга Зведені

Оригінал статті на Букнет: Зведений Брат ЗІ Знижкою!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Олександер Шугай. «Ударило громом заліза…»

Ударило громом заліза  ̶Й земля, наче сцена, стряслась…Осіннього неба завісаУпала і не піднялась. Можливо, наслання від БогаІз космосу, із вишини?..О ні, то з сигналом «Тривога!»Із бункера  ̶  грім Сата

Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт про заборону використання російських джерел в освіті й науці

Верховна Рада у першому читанні ухвалила зміни до законів, які регулюють використання джерел інформації країни-агресора в освіті й науковій діяльності. Про це повідомляється на офіційно

Видавництво з Венесуели отримало премію за захист свободи слова

Міжнародна премія за свободу публікацій (International Freedom to Publish Award) оголосила лауреата 2022 року, яким стало видавництво Editorial Dahbar з Венесуели. Про це повідомляється

Викрадена у Криму журналістка Данілович заявила, що піддається тортурам

Під час допитів громадянської журналістки Ірини Данілович представники фсб застосовували тортури. Про це вона повідомила в міському «суді» Феодосії.
За словам активістки, допити супрово

«Найкращий книжковий дизайн−2022» приймає заявки

У 2022 році Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» всьоме проводить конкурс «Найкращий книжковий дизайн». Про це повідомили на сайті фестивалю.
На конкурс можуть подати книжки видавн

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"