Збірку віршів Юрія Тарнавського видають в Італії

Збірку віршів Юрія Тарнавського видають в Італії

Італійське видавництво готує до виходу збірку вибраних віршів американського і українського письменника Юрія Тарнавського. Про це Читомо повідомив сам автор.

Збірка La vita in città (Життя у місті) вийде у видавництві Elliot, (частина видавництва Lit Edizioni). До неї увійшли вірші з п’яти ранніх збірок Юрія Тарнавського. Італійською вірші переклав славіст, перекладач Лоренцо Помпео, який також написав вступ до видання. У майбутній книжці будуть вірші двома мовами − українською та італійською.

 

Тарнавський повідомив, що триває переклад англійською мовою книжки італійської науковиці, лауреатки Міжнародної премії імені Івана Франка 2019 року Марії Грації Бартіні «Nello stretto tirangolo della notte…» Jurij Tarnavs’kyj, il Gruppo di New York e la poesia della Diaspora ucraina negli USA» («“У тіснім трикутнику ночі…” Юрій Тарнавський, Нью-Йоркська група та поезія української діаспори у США») − докторської дисертації про Нью-Йоркську Групу українських письменників. Вихід англійського перекладу праці запланували на 2022 рік.

 

Письменник додав, що торік у Німеччині вийшов переклад його роману «Теплі полярні ночі». Його для видавництва Noëma переклав Крістіан Вайзе.

 

Юрій Тарнавський (1934) — відомий український та американський письменник і лінґвіст, один із засновників Нью-Йоркської Групи українських письменників та співзасновник і співредактор журналу «Нові поезії», член американської групи письменників-новаторів Fiction Collective.

 

Пише українською та англійською мовами. Працює в жанрах поезії, прози, драми, есеїв та перекладів. Твори його перекладено азербайджанською, англійською, італійською, німецькою, польською, португальською, російською, румунською, французькою, та чеською мовами.

 

Додамо, цього року в Італії видали збірку творів Лесі Українки та книжку про етнографію України.

 

Нагадаємо, у 2019 році вийшов документальний фільм про Юрія Тарнавського.

 

Оригінал статті на Suspilne: Збірку віршів Юрія Тарнавського видають в Італії

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Щодо Спартака Субботи відкрили кримінальне провадження

Шевченківське управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві проводить досудове розслідування щодо факту можливих протиправних дій з боку блогера, автора книжки «П

Визначений лавреат Всеукраїнської літературної премії імені Романа Гамади

25 вересня, напередодні 64-ої річниці від дня народження українського письменника, сходознавця і перекладача Романа Гамади у залі Інституту Франкознавства Львівського Національного університету імені

Читомо серед 25 українських медіа, що пройшли перевірку на прозорість і достовірність новин

25 українських новинних медіа, серед яких Читомо, отримали рейтинг від NewsGuard. Про це повідомляє Ініціатива журналістської довіри (JTI).
 
Основна мета програми — перевірити, чи відп

Премія Читомо: результати технічного відбору

25 вересня Премія Читомо оголосила результати технічного відбору. Премія Читомо — це відзнака за видатні досягнення дієвців українського книговидання та літературної сфери, започаткован

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"